Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nóra nevű kislányotokat/ismerő...

Nóra nevű kislányotokat/ismerősötöket hogy becézitek?

Figyelt kérdés
A Nóra túl komoly egy pici lánynak, a Nóri becézés annyira sosem tetszett, pedig alapból a Nóra név nálam a favorit. :)
2018. júl. 16. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nóci,Nonó
2018. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm, Nóra. Így szokták becézni: Nóri, Nori, Norcsi, Nonó.
2018. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Norca, Norcsi, Nonó, Norcsa, Nóci
2018. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Norcu, Riu, Norcus..
2018. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Engem Nórinak, Nórikának(bár ezt nem szeretem) és a barátnőim Norisznak :)
2018. júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem tetszik a Nóri becézés, akkor inkább hagyjátok, mert alapesetben mindenki így fogja szólítani. Egyébként az összes Nóra ismerősömet Nórinak becézik.

De, hogy érdemben is hozzá szóljak: Norina, Norcsa(ehh), Norka, Nórika

2018. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Noncsi.
2018. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bogyó, Nono, Nóci, Morci, Nóri,
2018. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tapasztalatból mondva, ha úgy mutatkozik be, hogy "Nóra vagyok", az emberek 99,9%-a Nóriként fogja fel, és folyamatos reklamálás után se hívják másképp. Nem tudom, miért van berögzülve mindenkibe, hogy rögtön becézni kell, de lehetetlen leszoktatni őket :D

Viszont ha már előre ki van találva egy aranyos név, akkor (szerintem) megelőzhető a Nóri. Esetleg Nonó, Noncsi, Norci, bár engem az összestől a hideg ráz. Én kislányként is Nóra voltam, iskolában, óvodában valószínűleg Nóriztak, de annyira nem érzem magaménak a nevet, hogy akár Gézának is szólíthatnának.:)

2018. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!