Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Probálnátok meggyőzni egy...

Probálnátok meggyőzni egy ismerősötöket arról hogy gondolja át mégegyszer hogy mi lesz a babája neve?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem, semmi közöm hozzá.
2017. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Sokan adnak manapság rendkívül idióta neveket a gyereküknek. Ha közeli ismerős, és ilyen idiótaságot akarnának, óvatosan megemlíteném, hogy nagyon szokatlan név, nehogy gúnyolják a gyereket később. De ha ő kitart mellette, nem győzködném, végül is az ő dolguk.
2017. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolnám hogy rám tartozik.
2017. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha ismerős, nem az én dolgom, nem tartozik rám. Ha barát, akkor azért rákérdeznék, mennyire biztos benne, mert a gyereket gúnyolhatják ha nagyon idióta nevet kap. Ha közeli barát, akkor meg tenném azt, ami egy közeli barát dolga, és szembesíteném, mekkora hülyeségre készül, aztán eldönti, vagy hallgat rám, vagy nem.
2017. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a keresztnév/keresztnevek hangzanak bénán hanem együtt a három (vezetéknév meg 2 keresztnév)
2017. dec. 11. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Minket próbáltak anno lebeszélni a lányunk nevéről, eléggé rosszul esett, egy épp szintén várandós házaspár egyik tagja, akik meg az évek óta leggyakoribb nevet adták. Szerintünk meg az a kiszúrás a gyerekkel, ha minden harmadik gyereket úgy hívnak.

Hozzáteszem soha senki nem csúfolta még a lányom, az oviban a gyerekeknek totál normális az Erzsébet és a Kalliopé név is. Szerintem inkább tanuljunk a gyerekektől ebben ahelyett, hogy a berögződéseinket nyomatjuk.

2017. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha most valaki azt mondaná ,hogy adjak más nevet a gyerekemnek azt hiszem a véleményével mehetne amerre lát . Ez az én és az apa dolga nem pedig családé,baráté . Az ,hogy csufolhatják a gyereket mert szerintük szokatlan .. namár most ez mindegyik névnél elöfordul .. de ha jol választ az ember ez is kiküszöbölhetö...
2017. dec. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Divat lett tragikus neveket választani, ezen az oldalon is olyan nevek vannak hogy nem tudom sírjak-e vagy nevessek,úgyhogy a gyerekeknek már fel se fog tűnni a millió hasonló Zara, Mira, Mia Tiara és társai között.
2017. dec. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmikepp.

Ha fontos a baratsaga, tartsd tiszteletben a dontesuket.

2017. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én sem örülnék, ha beleszólnának.
2017. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!