Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rózsakert Medical Center-ben...

Rózsakert Medical Center-ben volt mostanában valaki genetikai UH-n?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztus 1.-én megyünk Pestre a Rózsakert Medical Cemterbe a 12. Heti genetikai Uh-ra! Arra lennék kiváncsi aki mostanában volt mi a véleménye, hogyan működik a dolog és mennyibe került összesen a vizsgálat? Nagyon izgulok! Mit hogyan csinálnak, megtudtátok a baba nemét? Köszi elöre is
2018. júl. 17. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi májusban voltunk a 12 hetesen és múlt héten a 20 hetin, Elekes doktor úrnál. Nagyon korrekt, profi dolog volt, a 12. hetin először egy szonográfus hölgy vizsgált, aztán jött a doki ellenőrizni és értékelni. Kb másfél órát tartott, a szonográfus és a doki is végigbeszélte, hogy miket látunk, mindent alaposan és tüzetesen megnéztek. 85%-ra mondták, hogy kislány, a mostani uh-n pedig meg is erősítették.

Nem olcsó, 42 ezer + 8 ezer preeclamspia előszűrés, de én nagyon elégedett voltam. Ráadásul most vettek új uh gépet, vmi Magyarország egyik legfejlettebb gépével dolgoznak!


Pár ismerősöm sima nőgyógyászati és kórházas uh-ra ment, ahol 15 perc alatt lezavarták, nem mondtak nekik semmit...


Mondtam is a férjemnek, ha ki tudja fizetni vki, az egyik legjobb választás!! A végén kapsz füzetet az eredményeidről és egy dvd-n magát az egész videót, ahogy vizsgáltak. Hol van ehhez képest egy kórház uh, ahol egy fényképért vagy némi infóért könyörögni kell!? :-)

2018. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm! Igen azt hallottam én is hogy nagyon profik! Hogy nagyon kedvesek és alaposak! A férjed bemehetett veled a vizsgálatokra? Bocsi hogy ennyit kérdezek de nagyon izgulok! Igen a kórházi 12.heti UH nálunk is a lányommal annak idején kb.5-10perc vot a papirok kitöltésével együtt, én ugy gondolom egyáltalán nem drága ahhoz képest hogy alaposak! És vért is vettek? Azt külön kell fizetni ugye? Köszi elöre is! Szép napot boldog babaváeást
2018. júl. 18. 06:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A vérvétel benne van, rögtön az elején egy asszisztens hölgy veszi. Ebből néznek két értéket a genetikai szűréshez és a preeclampsiat. Úgyhogy összesen 50 ezer körül készülj, de a pontos árak fent vannak a honlapon (május 18 nekem ennyi volt :-) ).

Parkolni lehet az üzletközpont alatt, 2 óra ingyenes, ha fent bemutatod a kártyát.


Igen, a férjem is bejöhetett, oda is volt készítve a szék neki. Sőt, szerintem kisebb gyerekek is jöhetnek, mert volt egy két gyerekjáték a szekrényen és mikor a férjem megnézte őket, az asszisztens szólt neki, nyugodtan játszon vele, ha szeretne, de általában az unatkozó nagytesók használják, akiket öt percig érdekel az ultrahang. :-) Úgyhogy akár családok is mehetnek.


Ne aggódj, a legjobb kezekben vagy, nagyon jó szolgáltatást fogsz kapni!! :-)

Ha van kérdésed még, írj! :-)

2018. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget ☺️ Igen láttam a honlapon árat csak az a baj hogy nem igazodtam el rajta 😂 nagyon izgulok de örülök higy apa is bejöhet, akkor gondolom hasi UH van! Tényleg köszönöm, remélem minden rendben lesz! Szép napot
2018. júl. 18. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja igen, hasira torekszenek! :-)

Sok sikert, boldog babavarast :-)

2018. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm viszont kívánom neked is ☺️
2018. júl. 18. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemsokára mi is megyünk a Rózsakertbe 12. heti uh-ra. Csak sima uh-t csinálnak vagy 4d-ben is láthatjuk majd a babát?
2018. dec. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!