Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon hullik a hajam, kb 2...

Nagyon hullik a hajam, kb 2 hónapja?

Figyelt kérdés

Babám 5 honapos , 3 hós kora ota hullik a hajam (tudom normalis stb)

A kerdesem az lenne, hogy igy inkabb ne is fessem be?

Nemrég hagyta el az anyatejet, mert egyszercsak mintha elvágták volna. Nincs.

Na de nem is ez most e kérdésem..

Láttam,hogy hajmosásnál sok kihullik.

Vajon egy festéstől jobban hullana?

8hónapja nem festettem és már ráférne.

Tanácsok?


(Szedek vasat, multivitamint-hátha segít..ha a hajamon nemis, máson talán.:D)


2018. júl. 17. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem befestheted.
2018. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem oszt, nem szoroz, hogy fested-e. Ami a terhesség alatt nem hullott ki, az most ki fog, ha cigánykereket hánysz is. :) Nem a szoptatás miatt van amúgy, beton-tévhit ez is, ugyan úgy hullik terhesség után annak is, aki egy percig nem szoptatott, hormonális ugyanis, ami a magas ösztrogén miatt nem hullott ki a 9 hónap alatt (pedig a normál hajváltás miatt ki kellett volna neki) az szülés után 4-5 hónappal tömegesen búcsút vesz tőled néhány hónap alatt. Akkor is, ha befested és akkor is, ha nem. Nyugodtan szedj vitamint, jót fog tenni a szülés után a szervezetednek, de a hajszálakat nem tartja a fejeden az sem. Nekem is kb. 4-5 hónaposan kezdett hullani, már 8 hónaposak a (tápszeres!) babáim, már nem esik sok több, mint egyébként. Szóval ez lezajlik pár hónap alatt, kitartás.
2018. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Én festettem akkor is, amikor csomókban hullott, nem ártott neki. Egyébként a dm-es sajátmárkás hajvitamin 3 hét alatt megállította a hullást és annyi babahajam lett, hogy szerintem több, mint ami kihullott. 😊
2018. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2# ezt cáfolom.. lehet h látatlanban nehéz elhinni.. de nekem szent biztos h nem csak annyi hullik ki, ami akkor nem!:)

VILÁGÉLETEMBE Rengeteg hajam volt.. terhesen se lett tobb.

Most meg a fodraszom is ledobbent hogy hol a hajam???amikor elkezdett hullani, nehol kopasz foltok voltak a fejemen.

Akkor kezdtem vasat szedni. Tehat nalam ez nemjott be.:)

2018. júl. 17. 20:31
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj dr azert mindenkinek koszonom ám!!

Lehet h majd ha a dm ben jarok, megnezem ezt köszi!:)

2018. júl. 17. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, ha viszont kopasz folt van, meg durván kevesebb a hajad, akkor háziorvoshoz fordulj, ne a DM-hez. Szülés után gyakran bolondul meg a pajzsmirigy, pm. működési tünet lehet a hajhullás.
2018. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam mar verveteln is, teljes verkep. Vérszegénységen kivul semmi mas kiugrót nem találtak.

Pajzsmirigy 1,4 es lett. Szval tökéletes.:)

2018. júl. 17. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!