Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a legjobb...

Mit tennétek, ha a legjobb barátnőtök rossz anyagi körülmények közé akarna babát vállalni?

Figyelt kérdés
Féltem őt. Kevés pénzük van, egy apró albérletben élnek a párjával, akivel folyton marják egymást és napról napra élnek, mégis babát akarnak. Azt mondja, hogy már nincs sok ideje gyereket vállalni, pedig még csak 27 éves, a barátja 29
2018. júl. 26. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Semmit, bármennyire is féltem, látom a helyzetüket. Nehéz, de ki kell bírni.


Aki elakarja szúrni az életét, úgyis megteszi.

2018. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám a véleményemet, aztán vagy megfogadja vagy nem, ennyit tudnék tenni. Nem vagyok én senki barátként (még rokonként sem), hogy parancsoljak neki vagy oktassam.

Akárhogy dönt, mellette állnék, ahol tudnék segítenék, hisz a barátom, de ennyi.

2018. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
99%
Segítettem neki. Egyedül maradt, vettünk nekik babaruhát, 1-2 terhesruhát, karácsonyfát díszekkel. Ha sokat főztem, vittem át neki is. 😊
2018. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

segítenék, hogy meg tudják teremteni a babának a körülményeket. Ha egy nő nagyon anya akar lenni, szinte lehetetlen lebeszélni róla. Ha meg valóban így fog történni, a legtöbb, amit barátként tehetsz, nem a kioktatás, hanem a segítségnyújtás.

Nekem is van egy barátnőm, aki nagyon rossz körülmények közt szült, szerencsére azóta minden megoldódott, de eleinte sokat segítettem neki.

2018. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy volt az én ex-legjobb barátnőm.

28 volt, mikor megszületett a fia. Volt, Utána 2 abortusz, aztán szét is mentek a pasassal. De volt, hogy nem volt hol lakniuk pl, vagy kajára pénzük se, mikor az abortuszt ki kellett fizetni.

Mivel megszakadt köztünk a kapcsolat, azt se tudom perpill, mi van vele. De miután szétmentek, a gyerek hol nála volt, hol az apjánál. Kétlem, hogy rendeződött a helyzetük.


Viszont tudod, mit kapnál meg, ha beleszólnál... Hogy te irigyled, és a boldogsága útjába akarsz állni...

2018. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!