Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb barátnőm" utál...

A "legjobb barátnőm" utál vagy mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés de folyton megbánt meg nem is értem őt. Suliban oda megyek hozzá és olyan bunkó velem vagy ha hozzá szólok egy rövid választ vagy hümmögést ad ki. Állandóan forgatja a szemét és ez olyan idegesítő... De mondjuk van amikor elvagyunk meg hülyéskedünk és nevetünk de amikor épp olyan kedve van. Idén jött az osztályunkba egy új lány akivel eléggé összebarátkozott és engem meg elhanyagol... vele például hogy ha csak megkéri hogy kísérje el wc-re azonnal megy de amikor én kérem meg azt mondja hogy el tudok menni egyedül is... eléggé bonyolult mert van amikor tök kedves de sokszor nem... Nagyon sokszor meghívtam mindenre meg mindig segítettem neki és azért szerintem nem ezt érdemlem. A jövő év lesz az utolsó év, úgyhogy már csak egy évik kell vele lennem de akkor is rossz. A többiekkel azért nem nagyon vagyok jóba mert elég mások ilyen h*ly* p*cs*k... volt már valaki ilyen helyzetbe? Valaki tudna valamit tanácsolni? Nagyon rosszul esik meg egyszer csak ráírok mondjuk messengeren és olyat válaszol hogy letilt vagy van amikor le is tilt... én ezt nem értem :( 13/L

2018. máj. 15. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
fogadd el a vilag teli van bunkokkal, am nem latom át, de sok sikert, és enis 8.os koromban valtottam legjobb baratot
2018. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*1es vagyok nem valtottam hanem regivel már nem beszeltunka anyitt stb... de meg mindig joban vagyunk


am 1 jo kozosseg mindig segit, fiukent mondom pl kondis baratok, stb..


am hetednapi reform adventista vagyok-ezt azert irtam mert ez egy olyan kozosseg ahol kevesen vagyunk es havonta talalkozok kb minden baratommal


ui: suliban csak haverjaim vannak, isznak stb.. jol elvagyunk de akkor sem csinalunk szinte semmit sulin kivul, nem csak ott lehetnek barataid

sok sikert

2018. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!