Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ürülő hcg ellenére lehet...

Ürülő hcg ellenére lehet peteérésem?

Figyelt kérdés

Volt egy korai vetélésem, tegnap még a hcg 224 volt, folyamatosan csökken.Nem kellett semmilyen beavatkozás, magától elment, kiürült.Jövö hét vége felé lenne elméletileg peteérés, lehetséges, hogy a hcg nem fogja akadályozni a peteérést?Doki szerint mehet tovább a próbálkozás, de ezt elfelejtettem tőle megkérdezni.


Köszönöm ha válaszolsz!



2018. júl. 27. 12:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Még nem ürült ki, de folyamatban van.
2018. júl. 27. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt egy ilyen spontán vetélésem áprilisban, ugyanez volt, hogy magától kiürült, nem kellett beavatkozas sem. Rögtön a nagy vérzés utan a megszokott időben (nekem 14-15. nap körülre szokott esni) volt peteérésem,de közben még nem ürült ki a hcg a veremből (ezt onnan tudom biztosra, hogy két naponta ultrahangoztak és ugyanakkor vért is vettek).

A dokim nagyon tapasztalt neves doki, es nekem ő azt mondta, hogy ezzel az elso peteéréssel még hagyjuk ki a próbálkozást, hogy erősödjön a méhem. Lehet hogy ezt a tanácsot érdemes megfogadni. Persze hallottam már olyan esetről aki ez utan sem hagyott ki lehetőséget, elsőre megfogant és egészséges babája született. Én leginkább a lelki megterhelés miatt nem mertem bevallalni, hogy ha esetleg ő is elmegy...

2018. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!!Azt megkérdezhetem, hogy mennyi hcg volt még a véredben?Nekem dokim azt mondta lehet próbálkozni, bár hétfőn megyek hozzá megint és azért rákérdezek újból.Nekem már ez volt a második ilyen.Nagyon szeretnénk babát, de lehet,hogy a jövö hetet mi is kihagyjuk.
2018. júl. 28. 11:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem leírni, hogy nekem egyik uh-n sem láttak semmit, doki szerint megtermŕkenyült de be sem ágyazódott.Hétfőn több milis nyálkahártyát látott az orvos.
2018. júl. 28. 11:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy akartam irni , hogy több mint 7 milis nyálkahártyát látott.Neked be tudott ágyazódni?Uh-n neked már látták a babót?
2018. júl. 28. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem abban a szakaszban volt mar, hogy beágyazódott, es utána kellett volna kijönnie a méhfalból. Akkor volt 16mm-es a nyalkahartya. Emiatt nekem sem látszódott uh-n, és méhen kívüli gyanús volt, de aztán egy profibb uh gepen vegre meglett, csak sajnos akkorra már elhalt :( HCG akkortájt volt 1300 körül es utana mar fokozatosan csökkent. A peteéréskor most nem emlekszem mennyi volt, de megnezem kicsit később a leleteimet.
2018. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás lennék ha megírnád az értékeidet.😊 Hétfőn még úgyis megyek a dokihoz, átbeszéljük a dolgokat.
2018. júl. 29. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos pont annak a vérvételnek az eredménye nincs nálam, amit az ovulaciokor néztek. De tutira volt még valamennyi, mert iszonyú lassan ürült ki nekem, ezert is vizsgaltak még hetente, nehogy méhen kívüli legyen. Majd ird meg hogy nálad mi volt ma (akár privátban is).
2018. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!