Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ottalvós táborba alvós plüss?

Ottalvós táborba alvós plüss?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam most megy majd életében először ottalvós táborba, 10 éves. Van egy plüss állata amivel kicsi kora óta alszik. Most azon gondolkodunk hogy el vigye-e magával. Fél hogy ki fogják csúfolni, de itthon hagyni sem szeretné.

Szerintetek mi lenne a jó megoldás?


2018. aug. 6. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Dontse el o
2018. aug. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Becsomagolja a pólójába és beteszi a táskájába. Így ott van nála, de senki sem tudja. Ha mások is vittek kiveszi ő is.
2018. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az én gyerekem középiskolás és az iskola által kiadott "mi kell a táborba" listán szerepelt az "alvós pluss" is. Mivel ő már rég nem alszik ilyennel, mi, az év szülője címre pályázva vettünk neki egyet, amit beledugtunk a hátizsákjába. Örült neki. 😁


Ker1dezd meg a gyerekedet, mit szeretne.

2018. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kedvenc plüss helyett a kedvenc alvó párna ment...
2018. aug. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvós párnát vitt a fiam :)
2018. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Vigyen magával kispárnát és a plüsst tegye bele a párnahuzatba. Így elhagyni sem fogja.
2018. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára 11 évesen vittem táborba plüssöt. Szerintem semmi gond nincs vele, ha viszi.
2018. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!