Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy egy évest...

Hogyan lehetne egy egy évest kedvenc plüss állatkára rászoktatni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Minek ? Ha elhagyja, jojjon a drama ? 2 evesemet soha nem erdekeltek a plussok.
2017. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd oda mellé, aztán vagy rákap vagy se. Nem mindegyik gyereknek lesz kedvence. Ha meg igen, nem biztos, hogy plüss, lehet helyette a takarója, textilpelenka vagy akár egy kisautó. Olyan is van, hogy csak jóval később, bölcsi vagy ovi kezdéskor választanak valami otthoni kedvencet - amihez aztán vagy ragaszkodnak és otthon is használják, vagy váltogatják, és/vagy otthon meg csak anya marad az "alvóka"...
2017. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kell szoktatni? Választ magától kedvencet, és nem kötelező, hogy plüss legyen. Egy évesen talán még korai is. Én két évesen kaptam egy plüss tigrist szülők külföldi útjáról, nekem ő lett a kedvenc anno, nem erőltetésből, magától (előtte-utána is volt millió plüssöm). 25+ évvel később is az ágyam sarkában lakik. :)

Három tesóm van, volt, akinek semmi nem volt, ill. a cumi helyettesítette a plüsst, amíg tartott, utána meg nem is vágyott másra; másik tesómnak volt plüsse; a harmadiknak meg egy darab rongya volt csomóra kötve, és neki a csomó volt a biztonsági cucc.


Miért kötelező, hogy plüss állata legyen?

2017. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Vagy rászokik, vagy nem.

Fiam kb 2,5 évesen kapott egy macit, az lett a mindene. De van kb 30 plüsse, mindet szereti, oviba is mindig másikat visz.


Minek direktbe rászoktatni???

2017. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eleve én utálom a plüssöket.van neki egy spongyabob de csak az ágyban van nem nagyon érdekli!

Minek kellene raszoktatni?

A szobatisztasagra kell raszoktatni nem plussokre...

2017. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:) en a helyedben nem eroltetnem. Sogornomeknel plussallatkert van. :) a gyerek állandóan otthagyja vagy amott a plusseit es megy a hiszti.
2017. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A gyerek választ.


Mi is vettünk puhábbnál puhább, cukibbnál cukibb plüssöket a lányunknak, de ő a takarójához ragaszkodott. Mivel magával hurcolászta és balesetveszélyes volt, 4 felé vágtam és takróból taki lett. Nagy cimborák:)


A kicsi is hasonlónak tűnik. Bár van az ágyában plüss, de a takaróját szokta az arcához simítani.

2017. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom mindig elaludt enélkül is. Szándékosan csináltam, hogy kiválasztottak én egy puha kis báránykát, amit ideálisnak tartotttam és minden alvásnál beraktam hozzá, de csak azt. Kb egy éves korában. Mostanra (15ho) annyira rákattant, hogy csak azzal alszik, mindenhova hurcolja magával. Kettőt vettem, hogy legyen váltás. Én azért csináltam ezt, mert szerintem jó ha van valami fix dolog, ami az otthonra, a megszokott környezetre emlékezteti, így idegen helyen is könnyebben elalszik, megnyugtatja stb.
2017. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugyan ezen a vèlemènyen vagyok èn is kedves utolsò.köszi a vàlaszod!
2017. aug. 16. 16:01
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi majdnem mindenkinek a vàlaszàt.ment a zöld kèz
2017. aug. 16. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!