Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor / hány órakor mentek...

Hányszor / hány órakor mentek ki a babátokkal sétálni? Előtte, vagy utána főzitek az ebédet?

Figyelt kérdés
És utána hány órakor altattok? Mennyi idős a baba?

2018. aug. 8. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Én 5-kor odadobom az ebédet, 6 hónapos fiam 6-kor kel. Eszik, utána kimegyünk kb. 1 órára. Utána már csak este 6 után megyünk ki szintén 1 órára. Alvás nála változó, kb. 3 óránként eszik és alszik.
2018. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi reggel 8-10 ig vagyunk általában kint. Este pedig 8-9/ig kb.
2018. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Mi ebben a nagy melegben nem járunk sétálni, csak az udvaron vagyunk. Kicsit reggel 9 körül, és délután 3 után, meg persze este fürdés előtt.

Az ebédet délelőtt főzöm, én a gyerekkel ébredek 7-8 körül. Utána szoktam odatenni.

2018. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szinte egész nap kint vagyunk, árnyékban játszunk, medencézünk. Aludni délután 3-5 órakor szokott, főzni nem szoktam. 7 hónapos.
2018. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz az enyém már nem baba, 2 éves. Kora reggel fél 7 körül általában kiveszem a húst és közben mondjuk kifőzöm a tésztát, ha pörköltöt csinálok. 9 órakor megyünk ki és 11kor jövünk be. Délig még meg tudom csinálni a husit. Ha nincs kész addig akkor előző napit ebédelünk. Minden nap főzök.
2018. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem főzök, a férjem főz. Napi kétszer, reggel 8-9 között és este olyan 7 után.
2018. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!