Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Amikor már mindent végig...

Amikor már mindent végig kóstoltattatok a babátokkal, és nem allergiás, akkor utána mekkora adagokban adjátok neki?

Figyelt kérdés
8 kg-os babának? Aki 160 ml folyadékot képes inni egy alkalommal.

2014. jan. 19. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
én egy bébiételes üvegynyi adagot adtam a kóstoltatás után a kb. 6-7 hónaposaimnak. Amennyit ezekből megettek, annyit adtam. :) Volt, hogy elfogyott másfél üveggel, volt, hogy csak egy fél. Szóval kb. max. 200 ml-ket kaptak.
2014. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit kapott, amennyit megevett.
2014. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is annyit adtam amennyit igenyelt ha jol lakott ugyse fogadja el vagy kikopi.
2014. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
160-200 Milit.
2014. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mellé adtok neki azé tápszert ugye?
2014. jan. 19. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem hogy eteted a babád. Mindent megkóstoltatsz vele, de csak pár kanállal, s egy adagot még semmiből sem evett meg ?
2014. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mar etettem mindennel akkor azt kapta nem kapott melle tapszert. Eleinte mikor csak kostoltattam es probaltam kivaltani az etkezest kapott melle tapszert. De mikor mar ki volt valtva az ebed pl vagy az uzsi akkor csak azt kapta.
2014. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!