Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Köztéri látványpárásítóba...

Köztéri látványpárásítóba beengedhetem a gyereket?

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy cikket a köztéri szökőkutak veszélyiről, elég riasztó volt, viszont nem tért ki arra, mi a helyzet a látványpárásítókkal. Abban vajon szaladgálhat a gyerek?
2018. aug. 10. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Párakapura gondolsz? Vagy mire??
2018. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de arra a típusra, ami a betonba épített. Van nálunk egy szökőkút, ami hol "szökik", hol párásít, arra ki is van írva, hogy nem szabad benne fürdeni, mert vegyszerezett. Viszont a másik, ami csak párásít (pár utcával arrébb) nem rendelkezik ilyen figyelmeztető táblával, ezért bizonytalan vagyok.
2018. aug. 10. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Én azért sem engedem az enyém, mert látom, hogy még a vízpermetes szökőkútban is tudnak ruhát mosni az utcán lakók.... :/
2018. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nálunk nincs, de ha jól képzelem el, akkor tulajdonképpen ez is szökőkút, nem? Mármint vízforgatós, meg ilyenek. Akkor abba nem engedném bele.

Nálunk párakapuk vannak, de azok direkt azért vannak, hogy mászkáljanak alattuk az emberek, és ha jól tudom, az ivóvizet permetez. Oda beengedem, nagyon szeret szaladgálni alatta :)

2018. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem szökőkút, pont ugyanaz, mint a párakapu, csak alulról jön a pára. Azaz nem vízforgatós, de nyilván valamennyi szennyeződés bekerülhet a rendszerbe.
2018. aug. 10. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!