Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mennyire érzitek...

Anyukák, mennyire érzitek magatokat kiszolgáltatott helyzetben?

Figyelt kérdés
Anyagilag, fizikailag, érzelmileg egyaránt.
2018. aug. 21. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. Kedves férjem van, aki segít. Nem nyűg neki a gyerek, hanem ő is szeret vele foglalkozni. Nem okozott gondot a gyerek a kapcsolatunkban. Inkább úgy érzem, még közelebb kerültünk egymáshoz. Anyagilag sincsenek gondok. De előrelátó vagyok. Amikor összejöttünk már volt lakásom, de onnan költöztünk, mert nem volt elég nagy. Nem adtam el, megtartottam, sose lehet tudni, hogy mi lesz 10-20 év múlva.
2018. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem éreztem ezt.

43/N, 3 gyerekkel, 22 év házasság után.

2018. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Semennyire.

A ház fele-fele közös tulajdon, hitelmentes.

Mindketten dolgozunk, 2 kocsink van, és én pár tízezerrel többet keresek, mint a férjem. (de közös kasszán vagyunk, szóval ez a mindennapokban nem téma)


1 fiunk van, 5 éves, ovis.

2018. aug. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire, ha te vagy bárki más annak érzi magát, akkor abba a kapcsolatba nem kellene/kellett volna gyerek(ek)et vállalni!
2018. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Egyedül is el tudnátok tartani magatokat?

A döntések meghozatala hogyan néz ki nálatok komolyabb dolgokban?


Mindenki a saját életéről tud nyilatkozni korrekten. Az általánositás utáni ítélkezést hagyjuk ki a válaszokból, kérlek!

2018. aug. 21. 09:37
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire


Fennt tökéletesen kifejtették.


Max a gyerekkel szemben, hogy nem akkor eszem fürdök stb amikor én akarok ha egyedül vagyok velenitthon ( 7 hetes baba mellett)

2018. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

Mindenben mindig közösen döntünk.

Egyedül? Minket csak a halál választhat el egymástól.

2018. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy család vagyunk ezért közösen döntünk mindenről.

Igen egyedül is el tudnám magam tartani de ez fontos dolog volt hiszen nemcsak önszántából történhet a másikkal bármi

Akár egy baleset vagy betegség a végzetes dolgokról ne is beszéljünk

Szerintem fontos a gyerek érdekében,hogy igenis egyedül is tudjam eltölteni

2018. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb döntéseket közösen hozunk meg, mivel az egész családot befolyásolják. Egyedül nehéz lenne, de nem halnánk éhen. Meg nem is tudom elképzelni, hogy senki sem segítene, pl. nagyik.
2018. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Eltartani
2018. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!