Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnél most terhes lenni?

Szeretnél most terhes lenni?

Figyelt kérdés

Igen, mert..............

Nem, mert...............


2010. jún. 21. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert még pici a lányom, 7 hónapos, és csak neki akarom (meg persze az apukájának)szentelni minden figyelmemet. Majd 2-3 év múlva szeretnék újra terhes lenni.
2010. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem mert két hete szültem! :-)

De egyébként nagyon jó volt - ismét - kismamának lenni!

2010. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, mert imádtam a várandós hónapokat és a szülés élményét. Imádtam a kis újszülött babámmal foglalkozni, bár az első hetek nagyon kemények voltak.

Nem szeretnék még, mert anyagilag nagyon megterhelő, kicsit helyre kéne jönnünk illetve a fiam még csak 1 éves, jó nagy, masszív baba, nem tudnám pocakosan cipelni emeletre

2010. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia! Szívem szerint igen, mégha nehéz is volt a terhességem és már a 6. hónapban azt kívántam bárcsak vége lenne :) mégis igen, újra szeretnék.

Eszem szerint nem, 15 hónapos a lányom, én még kicsinek tartom egy kistesóhoz, legalábbis magamat nagyon felkészületlennek hozzá, nem beszélve az anyagiak.

2010. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És te?
2010. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez amúgy sem lehetséges jelenleg (nincs párom).

Igen, mert olyan jó lenne megint egy kis csöppség.

Nem, mert egyelőre élvezem, hogy a fiam már nagyobbacska és kicsit könnyebb vele az élet.

Igen, mert jó lenne egy kistesó a fiamnak.

Nem, mert egy gyerekkel sem olyan könnyű szervezni a dolgaimat, most kettőhöz nem lenne energiám.

Igen, mert van két tuti jó név, fiúnak is, lánynak is, ami még vár a gazdájára :)

Nem, mert a diplomámat be akarom fejezni előbb, és ezen a területen mindenképp el akarok kezdeni dolgozni a következő baba előtt.


Szóval most azt mondom, hogy NEM, de ha végre már társra találok, akkor kb. 7 év múlva jó lenne.

2010. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, mert nekem is olyan jó volt az első terhességem, imádtam a 9 hónapot.


Nem, mert a fiam még csak 1,5 éves, és most sajna anyagilag elég vacakul vagyunk..


Tehát a szívem igent mond, az eszem pedig nemet.

Meg persze most még az apuka is nemet mond, és nélküle elég nehéz lenne a dolog... :)

2010. jún. 21. 12:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert nagyon nehéz volt a szülésem, a lányom 2 éves és minden energiámat elveszi.
2010. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Terhes vagyok :)

Igen, szerettem volna, mert tervezett kistestvér (kis korkülönbséget akartunk).

2010. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem,mert kicsi a fiam és egy rosszul alvó hisztizsák.

igen,mert imádtam várandós lenni.

2010. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!