Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Találtatok új barátokat a...

Találtatok új barátokat a gyerek születése után?

Figyelt kérdés

Sajnos a mi barátaink "eltűntek". És olyan jó lenne néha összejárni valakikkel, főleg, akiknek kicsi gyerekeik vannak. Az utcán nem szívesen ismerkedek. Hova lehetne menni, ahol esetleg új barátokat találhatnék.

Főleg kisgyerekes programok érdekelnének.


2010. jún. 21. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Baba-mama klubba kellene menned.Mindig vannak kézműves programok és játszóház,és egy csomó kismama akik szeretnek beszélhetni!!!
2010. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát én pl uszodában láttam bandázni babásokat. ;)
2010. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2010. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

13:21

Bács-Kiskun, Kiskőrös

2010. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! Valahogy az mi barátaink is leléceltek, igaz egyiknek sincs gyereke. Na nálunk a játszóház egy kis nevetséges dolog, azt lesik csak az anyukák hogy a gyereket milyen babakocsiban toltad el és nehogy már ne legyél kifestve és milyen a ruhád. Legalábbis nálunk megy ez, mert ők már ismerik egymást, de ha valaki újonnan odatéved akkor ez van.

Én Fejér megyei vagyok, szívesen találkoznék veletek :))

2010. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: jó lenne, de mi debreceniek vagyunk.
2010. jún. 21. 14:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok nálunk is ugyan ez a helyzet:(Szépen eltünt mindenki...van egy 10 hós kisfiam. Nektek milyen idős a bébitek??
2010. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Látom, nem csak mi maradtunk egyedül. Kisgyerekes barátaink messze laknak, a közeli gyermektelenek elkoptak. Újak nincsenek, bár a neten jól lehet ismerkedni, egyelőre csak emailes "barátnőim" vannak, van, aki innen, erről az oldalról.

Babás foglalkozásra én is szívesen mennék -Miskolcon.

2010. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem sincs babás ismerősöm :(

Szintén Miskolcon :)

2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy itt is lehet ismerkedni :)
2010. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!