Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Pampers sleep&play sárga csomis pelussal kapcsolatban? Én eddíg csak sima pamperst vettem. A sárga is van olyan jó, vagy jóval vékonyabb?

Figyelt kérdés

Van annyira vékony hogy a 3 hetes kislányom kipisiljen?Neki 4 óránként mikor eszik cserélem a pelust,és a sima pampersel nem volt gond.

Milyen a gumirozása?

Merjem venni?most tudnék nagyon jó árban:-))


2010. jún. 21. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amig a kisfiúnk kicsi volt jó volt(nedvszivás)de mikor már aktív szaladgáló,ugrabugráló baba lett,nem volt jó mert nem gumirozott a ragasztó csíknál,és a mozgástól vagy lecsúszott,vagy túl szorosra sikerült ráadni.A párhetes babádnak szerintem jó lesz,soha nem ázott át!
2010. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes a gurmirozásával nincs gond mi majdnem az összes súlykategóriában kipróbáltuk és semmi panasz nincs rá. Papírvékony felvéve és sokáig bírja. De elsősorban valóban éjszakára javaslom.

Szerintem érdemes rá beruházni!

2010. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A derekán egyáltalán nem gumírozott. Egy 3 hetes kislánynak még jó, de ha később elkezd intenzívebben mozogni, akkor már nem vennék. Nem véletlenül ilyen olcsó...

Mi egyszer vettünk, utána visszatértünk a kék Pampers-re.

2010. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gumis a dereka. Nekünk kifolyt belőle minden alul-felül. Ha üres volt a pocak, ha tele volt a pocak, abszolút nem idomult hozzá a pelus :( Nem szeretem ezt a márkát, én nem ajánlom. Hiába nem mozog a baba, azért a pocakméret nagyon sokat változik, ahogy emészt.
2010. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!