Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Forever termékek közül a...

A Forever termékek közül a aloe gélt, sárga kannásat, ki használta már? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gombára szeretném szedni, mert a kenőcs ami máskor egy két nap alatt segít, már nem jó. A kenőcs patikai, de eddig jó volt,ha gomba volt. Arra gondoltam megpróbálom az immunrendszert erősiteni és hátha megszűnik a kellemetlen érzés. Ha ez a gél nem jó gombára, akkor vlami egyéb ötlet?
2011. ápr. 14. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
ez nem lesz jó erre, csak pénzkidobás
2011. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mid gombás a fiamnak a lába, de nagyon, úszni voltak a suliból és az egész osztály azóta ezzel küzd. Először gyógyszertári krémmel kentem neki, elmúlt aztán újra előjött, még ilyen kis hólyagszerűek is voltak a lábujjai között, akkor elvittem orvoshoz és írt fel neki lomexin krémet, az ismét helyrevágta, pár hét múlva újra kijött, kentem ismét de már nem használt ez sem, a dokinő azt mondta aki egyszer gombás lesz az egész életében az is marad, a tünetek elmúlhatnak időszakokra de elég egy izzadt cipő, vagy stressz akármi ami miatt újra előjön, én ebbe nem nyugodtam bele, kutakodtam, beszéltem természetgyógyásszal stb, aki a körömvirágkrémet javasolta, minden este kenni, akkor is ha nincs tünete épp, és mindenképpen javasolt belső tisztítást is, ő azt mondta candida diéta legyen, na már most a gyerek még csak 10 éves és ezt drasztikusnak találtam volna egy fejlődő szervezet számára így csak csökkentettem az édességeket és az élesztős ételeket, kenyér, pékáru, sütik, csoki akármi, ennek már fél éve és gombánk egyenlőre lapul valahol mélyen. Én amúgy használtam egyéb ok miatt a gélt de nem a sárga kannásat, de nekem semmit nem használt sajnos.Bocs, hogy hosszú lett.
2011. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Ha egy termékforgalmazót kérdezel, akkor biztos tud olyat ajánlani, ami szerinte jó. Én régebben sok terméket vettem, és a legtöbb olyan volt, ami valóban hasznos volt. Speciel a gél nem jó gombára. Ha csak sima gombáról van szó (úgy értem, nem allergia, vagy ekcéma), akkor nekem a recept nélkül vásárolható Canesten vagy Neogranormon a legjobb. Ha van egészségpénztárad, arra is meg lehet venni.


manju

2011. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!