Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem most kellett volna a...

Nem most kellett volna a családit duplán utalni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, sosem szoktam ezt kérdezgetni, most is csak furcsállom a dolgot, mert olvastam itt-ott, hogy most duplán, szeptemberben nem lesz.

Viszont ma épp néztük, és egy havi jött.

Ez miért van? Vagy hogy lehet? Másoknál is így van?



2018. aug. 27. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Nekem is 1 havi jött. A szeptemberi. Legközelebb októberben lesz.


Amit szeptember elején kapnál,azt kapod most. 1 héttel jön csak hamarabb.

2018. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál egyszer aug elején majd most, vagyis duplán ebben a hónapban és szeptemberben semmit.
2018. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Duplánt ne úgy értsd,hogy egyszeri utalással duplát kapsz,hanem úgy higy kaptál augusztus elején az augusztusit. És ma pedig a szeptemberit. Tehát augusztusban duplán kaptad. Viszont szeptemberben már nem jön utalás
2018. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Oh! Hogy máskor hó elején jön. Hát persze.

Köszönöm a gyors válaszokat! Így utólag, kicsit ostoba kérdés, az az igazság, csak pár hónapja jár, és pontosan sose néztem, melyik nap.

2018. aug. 27. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem ma jött értesítő, de az gyes.
2018. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Ezt azért hívják így, hogy elkábítsanak minket, mekkora királyság van itt, hiszen még a családi pótlék is dupla.

Pont, mint az "ingyen" tankönyv, ingyen kaja, ingyenminden

Nem szabad bedőlni. Semmi sincs duplán, ingyen meg pláne nem.

2018. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nem 13. utalás, csak előbb utalják ki, persze ezt úgy adják le, mintha tényleg dupla jönne.
2018. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Azért mondják, hogy dupla, mert augusztusban elutalják azt, ami soron van, a hó elején, aztán a hó végén elutalják azt, ami egyébként jövő héten jönne.

(Egyébként decemberben is ugyanez van.)

2018. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs dupla családi ,ez csak szeptemberi családi ,csak előbb utalták el 1 hétel.agusztus elején az agusztusit kaptad meg.
2018. aug. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!