Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy minden...

Létezik olyan, hogy minden különösebb tünet nélkül felszívódik egy pár hetes terhesség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
IGen, létezik, söt elég gyakori is, csak a legtöbb esetben nem is tudnak róla, hogy az illetö terhes egyáltalán.
2010. máj. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ilyenkor a teszt pozitívat mutat?
2010. máj. 24. 07:26
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen, mivel a teszt a HCG szint alapján mutatja ki a terhességet, ezért vetélés után is pozitív lehet a teszt addig, amíg egy vérzéssel ki nem ürül a szervezetből
2010. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen , létezik és a teszt pozitív, de nekem fokozatosan halványodott.
2010. máj. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam eddig, hogy az mindig jár valamennyi vérzéssel.Nagyon meglepődtem, látszik, hogy még "kezdő" vagyok. Még csak 5 hetes a terhességem, de semmilyen tünetem nincs a vérzés elmaradásán és a pozitív teszten kívül. Akkor nagyon lassan fog eltelni az a 2 hét, mire ultrahangra megyek. Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 24. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Bár nekem nem volt vetélésem ( ne is legyen ), de én továbbra is azt gondolom, hogy nem tud csak úgy eltűnni egy embrió.Kell legyen annak valami jele.( vérzés, görcsök,rosszullét)Ne izgulj.Az én terhességem is pozitív teszttel és elmaradt vérzéssel indult.És most már a félidőn túl vagyok.Hidd el, sokszor még számomra is hihetetlen, hogy kisbabánk lesz.Pedig hallottam a szívhangját, láttam nem egyszer ultrahangon ( 4D-ben is), érzem mozogni minden nap.Sokáig leszel vele úgy, hogy nem hiszed el:))Ne gondolj ilyen rémségekre!!
2010. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. "El tud tűnni" az embrió. Mármint az uh-ról. Egyik nap ott a petezsák, rá 1 hétre már nincs ott és rá 5 napra pedig jön egy erős mensi.
2010. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs, elküldtem véletlenül :S


Kérdezőnek akartam írni, hogy ne az itteni válaszokból állítsd fel ennek a statisztikáját, hanem állj úgy hozzá, hogy minden rendben lesz és nem fog felszívódni. Higgy benne, beszélj hozzá, mond neki, hogy kapaszkodjon nagyon :)

Egyébként ige, sajnos az elején ez egy idegesebb időszak, de 2 hét múlva látni fogod a kis maszatkát a képernyőn ahogy villog a kis közepén a szívecskéje. Erre gondolj és ne arra, hogy mi rossz történhet! :)

2010. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, igazatok van, így fogom felfogni! Köszönöm szépen!
2010. máj. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!