Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Elza lány névről, mi a...

Az Elza lány névről, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 15:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nekem is az a nevem!Szerintem nagyon szép, én szeretem.Mondjuk nekem jobban tetszene az Eliza vagy az Elizabeth.(Utóbbi kissé hosszú..)
2018. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Legyen hooo legyen hooo ez ugrik be rola.

Plusz kicsit ilyen lustasagbol lefaragott Eliza vagy Elizabet hangzasa van. Nem tetszik,de amugy is nektek kell tetszenie nem masoknak 😊

2018. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem Elza az oroszlán jut róla eszembe.


Amúgy én nem adnám a lányomnak, de nem is nekem kell tetszenie :)

2018. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2018. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Mamáméknak két tehetünk volt a Rozi meg az Elza. Nekem a tehén jut eszembe róla. Meg az a rengeteg kislány a 3 év alatti korosztályban akit ismerek ezzel a névvel.
2018. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is a legyen hóóó jut eszembe, vagyis Elza a Jégvarázsból. :)

Ha Nektek tetszik, add nyugodtan, hiszen senki véleményére nem kell adni.

2018. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Mikor lesz már vége ennek a jégvarázs-mániának végre? Annyira herótom van már tőle. Egyébként Elzának hívták a gyerekkori szomszédom kutyáját, a szarevés volt a hobbija. :/
2018. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Tucatnév, egy csomó gyerek ezt kapta az utóbbi 3 évben, holott ez is csak egy Erzsébet becenév.
2018. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Becenévnek szép, bár gyakori. Egész névnek nem.
2018. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életemben imádtam. Aztan jött ez a mese. Azóta bárkinek mondtam mindenki ezzel jön hogy biztos a mese miatt, és a következő lányom meg legyen Anna.

Így lemondtunk róla. Nem akarom h azt higgyék hogy a hülye anyja jegvarazs rajongó volt (mint régen az izaura, vagy a Sebestyén Balázsék után a benett mánia)

2018. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!