Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenkás gyerekednek van...

Pelenkás gyerekednek van drágább, jópofa trikója?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat láttam, de nem tudom, megéri-e venni, vagy inkább body. Egyszer adtam rá a múlt heti jó időben egy kis fehéret, de egyfolytában lecsúszik a pelenka, vagy leszedi magáról. Esetleg nadrággal?
2010. jún. 22. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos és van sok pólója, nem is mindig adok rá bodyt, van amikor póló+kisgatya/szoknya van rajta.
2010. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én bodykat használok csak, mert nem szeretem, hogy csúszkál rajta a póló. Nagyon jópofa bodyk vannak a birtokunkban, pl. a következő feliratokkal: A főnök én vagyok, tesóm eladó, minden megoldás érdekel, stb.
2010. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 15 hónaposomnak csak sima fehér bodyja van. Csak most adok rá bodyt, amíg melegek voltak addig pólót vagy semmit nem adtam rá.
2010. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most nyárra vettem a másfél évesemnek bugyipelenkát. Így nem kell body, csak póló és naci. A sima pelust leszedi magáról és amúgy is lecsúszik, de a bugyipelus jó.
2010. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még pelenkás a fiam (remélem már nem sokáig), két és fél éves. Hát most, mi számít drágábbnak... Egyszer vettem egy body-t a Lucky Vampire Gang-től, mert nagyon jópofa minták vannak, gondoltam, majd veszek többet is, meg veszek olyat is, ami felnőtt, női felső, és egyforma, de aztán nem került rá sor, mert hiába jópofa, a minősége bóvli. Pár mosás után elkezdett leperegni a minta, meg a varrás is felfeslett, lyukas a hónalj résznél.

A jópofa pólókat inkább kapni szoktuk, pl. még egy éve barátnőm turkált egy nagyon jó fehér pólót, amin egy sárga háromszög van egy felkiáltó jellel és alatta felirat "No volume control", na az haláli :D Kár, hogy már kinőtte.


Én amúgy nagyon szeretem a body-kat, mert nem csúszik fel, és vannak jópofák, vagy csak szimplán szép színűek. De így melegben (mármint ami nemrég volt) inkább póló vagy trikó. A pelussal nincs gond, hiszen azért van nadrág is rajta, de amúgy egy szál pelenkában is elvan, nem csúszik le nekünk, hiszen úgy rakom rá, hogy kellően szorosra, és maximum akkor csúszik, ha tele van.

2010. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!