Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? Ut. -ban...

Mit jelent ez? Ut. -ban 2cm*8cm*11cm-es residuum látható. Valószinűsithetően plac. 06.23. -án hospitalizáljuk.

Figyelt kérdés
Dokim azt mondta ne egyek , ne igyak éjféltől semmit, reggel cuccal menjek a kórházba megbeszéljük a teendőket és megműtenek
2010. jún. 22. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szültél már gondolom....residuum=maradék,a méhedbe maradt egy 2cm*8cm*11cm-es méhlepény darab,szerintem csinálnak egy egészségügyit.

Remélem tudtam segíteni:) Minden jót

2010. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hete született halva a babám a 31. héten :-(
2010. jún. 22. 15:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a válaszodat
2010. jún. 22. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem,nagyon sajnálom:(( Mi baj volt a picivel?(ne vedd tolakodásnak kérlek,ha úgy gondolod ne válaszolj)Kitartást és sok erőt kívánok:A
2010. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Semmi baj, nem tolakdsz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


jó lett volna, ha van kivel kibeszélni magamból(férjem) de egyszerűen beszélni sem tudunk, mióta történt.

2010. jún. 22. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, én nem tudom, mit jelent ez, de borzalmas, ami Veled/Veletek történt, nagyon sajnálom, fogadd őszinte részvétemet. Drukkolok, hogy legyen erőd összeszedni magad, és hogy minél hamarabb születhessen egy gyönyörű, egészséges kisbabátok, aki valamelyest feledtetni tudja Veletek ezt a szörnyűséget!
2010. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Először is a kérdésedre felelnék: maradt benned egy darab placenta, ami a későbbiekben folyamatos vérzést, gyulladást okozhat, komoly szervi gondot, ezért kiszedik. Nekem szülés után 8 héttel vették uh-n észre, hogy maradt bennem valami. Folyton véreztem, nem fájt annyira semmim. A műtét nem nagy dolog, ne tarts tőle. Bevittek a műtőbe, feltették a kengyelbe a lábaim, majd elbódítottak vénás injekcióval. A doki kb 10 perc alatt végzett. Kikaparta, ami nem volt odavaló, a betegszobában ébredtem fel. Semmim nem fájt, csak véreztem, de ez sem volt borzalmas. Na jó, egy fél ágytócsányi:) egy nénivel beszélgettem kb két órát. Jött a doki, kérdezte, minden okés e. Mondtam, hogy én itt se vagyok:) simán felkeltem és hazamentem. Hozzáteszem a protokoll szerint egy éjszakát bent kell tölteni megfigyelésen, de én protekciós voltam, anyu a szülészeten dolgozik 30 éve, ugyhogy hazaengedtek. Nem fájt, aludtam egy jót. Kiszedték, megkönnyebbültem. A lelked: mi nők, hihetetlen erősek vagyunk. Erősebbek bárminél! Ha túl akarjuk élni, bizony túléljük! A sors és annak irányítója igen bonyolult, érthetetlen, hogy miért kapunk ekkora csapásokat. Nincs értelme ezt elemezni. Túlélés. Mert Te és a férjed éltek tovább. Mert nem áll meg a Nap, folyton forog és forog a Föld körül. Bizz az erődben és abban, hogy alapjaiban csak TE segithetsz magadon , TE fogod megadni magadnak a kezdőlökést! Sosem veszitettem el babát. Aki ezt nem élte át, biztos, hogy nincs fogalma a fájdalmadról. De bízz magadban, hogy leküzdöd! Sok örömet kivánok az elkövetkezendő időben Neked!
2010. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!