Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldi weboldalakról honnan...

Külföldi weboldalakról honnan rendeltetek gyerek ruhákat? Wish-ről vagy aliexpressről?

Figyelt kérdés
mi a vélemény?
2018. szept. 19. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyik se, akkor inkább sétálj be a Pepcoba...

GAP.eu, Nextdirect stb.

2018. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebayről, teljesen jók voltak
2018. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ebayről újakat lehet venni?

szállítási költség van?

2018. szept. 19. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Szamit a penz vagy lehet draga is?
2018. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
számít a pénz
2018. szept. 19. 14:01
 6/10 anonim válasza:
Ebay-röl vagy amazon-rol. Ebay-en is vannak hasznalt es uj ruhak is. csak be kell allitanod h mit keresel. En ugy szoktam h ujruha es ingyenes kiszallitas. En elegedet vagyok az oldallal rengeteg mindent rendeltem mar onnan.
2018. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

régen ebay, újabban ali. Alin van minden termékről konkrétan visszajelzés, fotók a vásárlóktól, ebayen meg csak magát az eladót lehet értékelni. Itt meg látod azt is, hogy konkrétan mit kapott a vásárló.

Wish nekem átláthatatlan, nem szeretem.


És jobb, mint a pepco, mert manapság rengeteg gyerek pepcos ruhában jár, az alis biztosan nem fog szembejönni veled

2018. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

aliról mennyi idő alatt jön meg a termék?

és ebayről?

2018. szept. 20. 10:21
 9/10 anonim válasza:
Változó H mennyi idő alatt kapod meg. Minden termék alatt ki van írva H kb mikor érkezik. Általában 1het, de ha Kínából rendelet 2honap is lehet
2018. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem az oldaltól, hanem a postától függ. Az országba maximum 2 hét alatt megérkezik, aztán hogy a magyar posta mikorra viszi ki neked... a legjobb, hogy ami nem fér a ládába, azt ki sem viszik, jó esetben, ha rendes a postás, dob be értesítőt. A mi postásunk jófej, de ha egy f*z lenne, én nem rendelnék, mert necces, hogy megtudod.e egyáltalán, hogy a postán vár a cucc...

A leggyorsabban ideért termékem 1,5r hét volt, a legtöbb 2 hónap. De ha nem ér ide a megadott időn belül, visszakérheted az árát

2018. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!