Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bogáncs nevet lehet adni...

Bogáncs nevet lehet adni kisfiúnak? Vagy esetleg kislánynak Bogáncskát?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 17:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem hallottad még, hogy a név jósjel?

Ha ilyen nevet adsz neki, egyrészt te is beállsz a borzasztó szülők táborába (feltéve, ha engedélyezik), másrészt a gyerekedet megnyomorítod egy életre!

Sose bocsátja meg neked, veled mindig szúrós és tüskés lesz, mint a bogáncs! Ráadásul fizetheted a pszichológusát is!

2018. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan jó, mint a Bodri!
2018. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Haver Morzsinak hív mindenkit időnként, a kisfiát is, és a kicsi is kb mindenkit, meg őket is kb mindenki, de egyikünk sincs így anyakönyvezve. Nevezzétek inkább Cézárnak, akkor legalább később elétek rohanva mondhatja a smasszerainak, hogy "Dobjátok le a földle, de dulván!"
2018. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
De miért utálod a gyereked ennyire? Szegénynek borzasztó nehéz élete lenne egy ilyen névvel, ha fiú ha lány, ha Bogáncs ha Bogáncska.
2018. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
H*lye
2018. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tegnap Fekete István könyvéről beszéltem, de ha már az irodalmi ismereteid hiányosak, legalább a növénytanban nézz körül egy kicsit.

Egyébként sem adható név Magyarországon, a gyerekek szerencséjére.

[link]

2018. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A Bogáncs az kutyanév; ilyen kócos, rendezetlen szőrű kiskutyának tudom elképzelni, aminek a szőrébe minden kis bogáncs, növényke beleakad:) Hogy olyan bozontos, rendezetlen, össze-vissza. Ismertem is ilyen pulikutyust:) Szóval szerintem Boldizsár, és Boglárka, amiket én javasolnék helyettük:)
2018. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*Ja és még a Bogdán, és a Bogáta neveket is tudnám javasolni:)
2018. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem anyakönyvezhető név, tehát nem, nem lehet adni ezt a nevet gyereknek (hála az égnek). Kutyának annál inkább. Ha mindenképpen ragaszkodsz ehhez a névhez, inkább szerezz egy kutyát.
2018. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!