Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tippek, tanácsok szülés utáni...

Tippek, tanácsok szülés utáni szexuális életre hogy ne legyen fájdalmas, tudnátok segíteni? Síkosítót tudtok ajánlani ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Gátmetszésem és hüvelyrepedésem is volt.Letelt a 6hét és már mindketten nagyon akartuk de nekem majdnem hogy fájt.
2018. szept. 24. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Az első 1-2 nekem is elég kellemetlen volt. Durex síkosító, és pici türelem. Jó lesz az majd!
2018. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon enyhe vérzés utánna neked is volt?
2018. szept. 24. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Vérzés nem volt nekem

De türelem és durex sikosîtó hasznos


12 hete szltem a hétvégén volt előszöt olyan hogy nem éreztem a gátsebem és minden olyan volt mint előtte

2018. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem vérzett. Csak óvatosan!
2018. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tipp: napoljátok el!
2018. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult kevés vérzés az első néhány alkalommal. A gátseb környékén repedt egy kicsit meg a bőröm. Síkosító segít.
2018. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezzel a panasszal visszammentem a dokihoz, aki cikatridina kúpot ajánlott. Másfél éve szültem, van amikor még érzékeny a heg, olyankor is csinálok egy kúrát belőle. Nekem ez nagyon bevált!
2018. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!