Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek bevált a zöld tea...

Nektek bevált a zöld tea kapszula? Tanácsok fogyáshoz? 18/L

Figyelt kérdés

Még most leszögezem hogy olyanok véleménye érdekel akik ezt használták..tapasztalatokra vagyok kíváncsi:) és esetleg hasznos tippek is jöhetnének fogyáshoz mivel még tavaly télen meghíztam 87kilóra. Eléggé elveszi az életkedvem és a tükörben sem tetszek magamnak de nem igazán tudom hogy kezdjek neki. Mit egyek-mit nem.. hogy tornázzak..hányszor egyek!?

Nagyon tudatlan vagyok ezen a téren és tényleg változtatni szeretnék mert már ez miatt az iskolába se szeretek bejárni.


2016. nov. 19. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olvass!


[link]

2016. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, hittem abban, hogy segíthet a fogyásban. Nem segített. A diéta és a mozgás segített.
2016. nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is próbáltam, kizárólag hasmenésem lett tőle, semmi más. Csatlakozom az előttem szólóhoz, életmód váltás kell. Csak akkor fogysz, ha odafigyelsz az evésre,és mozogsz mellé.
2016. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Zöldteát iszom rendszeresen, testépígő vagyok... van neki egy vizelet hajtó hatása, ez dagadékoknál okozhat némi súly leadást, de ez nem fogyás... + van benne minimális koffein, ami minimálisan emeli a testhőt, ali minimálisan növeli a kcal igényt... de persze a mai világban aki iszik reggel 1 kávét 2cukorral az több koffeint visz be, mint amennyi van egy zöldteában vagy kapszulában...
2016. dec. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és a hasznos válasz ott lapul az 1-es linka alatt... annyi, ha nem vagy testépítő, akkor szükségtelen annyi fehérje de jó alap az a cikk... de átlag embernek bőven elég az 1gramm*testtömeg fehérje is.
2016. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Azért halkan megkérdezném, hogy aki kövér, annak miért is szoktuk javasolni, hogy fogyjon le? Nem esztétikai okokból, hanem a metabolikus szindróma elkerülésére: ez elhízással indul, aztán diabetes, atherosclerosis, szívbetegség, zsírmáj alakul ki. A zöld teában lévő polifenolok kifejezetten hasznosak a metabolikus szindróma megelőzésére, és akár kezelésére is. Ez empirikus alapon régóta ismert az orvostudományban, de mostanában kutatások is igazolták:


[link]


Csak azért írtam le mindezt, hogy a zöld teát ne keverjük össze a "méregtelenítő", "lúgosító" csodaszerekkel, ami valóban tömény sarlatánság. A zöld tea hatásmechanizmusát ugyan nem ismerjük eléggé, de hatásossága tudományosan dokumentált. Nem tudom, milyen magas vagy a 87 kg-hoz, de ha 30 feletti a testtömegindexed, akkor idd nyugodtan a zöld teát (vagy vedd be a kapszulát), jót fog tenni az egészségednek, még akkor is, ha lefogyni tényleg nem fogsz tőle. Meg persze 30 alatti TTI-nél se fog ártani.

2016. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm ne higgy el mident mit mondanak neked...

Önmagában semmilyen csodabogyó nem fog segíteni.

Egyél jól,mozozgj és igyál zöld teát mert nagyon hasznos,egészséges!

2016. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mostmar ertem a Norbi meg tarsai hogy tudnak ilyen jol megelni..elkepeszto hogy emberek nagy szazalekanak fogalma sincs hogy mukodik ez a taplalkozas tema..es ezt adjak majd tovabb a gyerekeinek is...nem csoda hogy ennyire elhizottak ma az emberek


Kedves kerdezo ezt ne vedd szemelyes tamadasnak ez sajnos egy altalanos teny nem neked szol


Ahogy elottem is irtak lehet szedhetsz/ihatsz mindent..munka nelkul nincs eredmeny..eletmodvaltas az elsodleges aztan a edzes is sokat lenditene..neked kell ebbe energiat fektetned egy kapszuka ezt nem tudja megcsinalni

2016. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 igen ez borzalmas, apukám érsebész, a legtöbb szív és érrendszeri betegség a táplálkozáson múlik... az a szomorú, mikor jönnek az emberek apukámhoz, ő elmondja nekik, hogy visszább kellene venni a koleszterin dús étrendből és teljesen megygyőzhetetlenek, mert ők saját maguk szerint ezt genetikusan örökölték, mert a szüleik is ebben haltak meg...

Közben meg az egyetlen dolog e tekintetben amit örököltek azok a rossz egészségtelen táplálkozási szokások...

Barátnőmmel is ezen szenvedek évek óta, bele nevelték, hogy neki azért vannak viszerei, mert az anyjának meg a nagyanjának is voltak... közben meg minden nap zsír szalonna, kolbász, disznósajt megy kenyérrel... rostok nélkül...

2016. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy igen, csekket kitölteni megtanítják a gyerekeket az iskolában, de megemlíteni legalább a 3 makro tápanyagot és felszívódásukat alap szinten.. az nem fontos.
2016. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!