Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névkérvényezés menete? Csak...

Névkérvényezés menete? Csak akkor lehet ha már terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy név, amit itthon nem lehet adni. Nem ilyen Eperke,Orália, Vulkán stb típusú név, teljesen vállalható. Több embert is kérdeztem róla, hogy tetszik-e nekik, a többség szerint nem kirívó.

Viszont még nem vagyok terhes,de szeretném, hogy mire esetleg sikerül, minden macera nélkül adható legyen . Ilyenre van lehetőség ?


2018. szept. 24. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolso ne okoskodj mar senki nem irta hogy nem lehet egyedi nevet kervenyezni. Olyat nem lehet azonban hogy egy nevet kisajatitsonnvalaki.
2018. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ne szidjátok már, igaza van.

Ismerôsi körben szintén nem szerepel a gyerek neve a listán, pedig már 15 éves. Akkori eljárás alapján tényleg "kilehetett sajátítani "

Köszönöm a válaszokat és a véleményeket!

A nevet nem írom ide ki, még elméleti síkon mozog az egész, hiszen egyenlőre baba sincs. :)

2018. szept. 26. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!