Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves a gyerkőc először...

1 éves a gyerkőc először veszünk cipőt neki viszont nem tudom valószínűtlennek tartom, hogy túl sokat fel lehessen a lábára próbálni. Hogy oldjátok meg ilyen kicsinél, hogy jó is legyen a lábára a cipő?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ráállítod egy karton lapra, és körberajzolod a talpát. Ezt kivágod, és máris megvan a méret.
2018. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Én vittem magammal és felpróbáltam a lábára párat. Simán hagyta.
2018. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Az eladó szemére hagyatkoztunk. Egy egy kis márkabolt, szóval nem kell nagy túlzsúfolt üzletnek képzelni. A 2. cipő jó volt, amit a lábára adtunk. Az első 20-as volt, a második 21-es.
2018. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk az eladó segített méretet venni, utána már nem volt nehèz választani. Ha megvan a méret, van elképzelésed a minőségről ès az árkategóriáról nagyjából 2-3 cipőre fog szűkülni a kör. Azokból eldöntöd, melyik tetszik, és kész is vagytok.
2018. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lemértük, hány centi.
2018. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lemértem a talphosszát. Annak megfelelő méretet és egyel nagyobbat is rápróbáltam. Mindkettőben hagytam szaladgálni kicsit, amelyik jobbnak bizonyult az maradt.
2018. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tanácsokat megfogadom őket.Mentek a zöld kezek mindenkinek.
2018. szept. 25. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ráadtam vagy 10 párat. Ült a babakocsiban. Rákerült, lábra állítottam, hagytam mászkálni. Egy ekkora gyerek azonnal hangot ad annak, ha bárhol kényelmetlen, szoros, fáj.

De egyébként kis talpához odaméred a cipőt, nagyjából be lehet lőni cca 2 szám eltéréssel, hogy mekkorákat próbáljatok, tehát nagyon nem tudsz mellélőni.

Ha adott méretből ráadsz először egy szandit (talán még van a boltokban), akkor kb látod is, hogy mennyivel nagyobb/kisebb, mint a lába és tudsz máris továbblépni másik méret irányába.

2018. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem az anyu mindig hozzámérte a talpamhoz a papucs vagy cipő talpát! Kiskorom óta így csinálja! Nagyon szeretjük így mérni: anyu főleg! Nagyon bevált nekünk pedig már felnőttem!
2020. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!