Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem rólam van szó, csak...

Nem rólam van szó, csak kiváncsi vagyok ki hogyan vélekedik erről. Szerintetek gáz az erotikus munkát végezni gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Most nem feltétlen arra gondolok, hogy valaki prostituált, hanem mondjuk erotikus masszázs stb...ilyenért elvehetik a gyereket valakitől, hogy ilyen munkát végez? Most belegondoltam, hogy mi van ha valaki válik, és nincs hova mennie. Albérletet kell fizetnie, nincs segítsége, bébiszittert kell fizetni, az apa nem fizet gyerektartást és nagyon rá van szorulva az ilyen munkára, ahol többet kereshet. A kérdés csak elméleti!

2018. szept. 26. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha nem a gyerekszoba közepén masszíroz (hanem más üzlethelyiségben), akkor mindegy. A gyerek érdeke az, hogy tudjon mit enni es legyen hol laknia. Más gyerekek sem látják mit dolgoznak a szüleik, amíg ők oviban/iskolában vannak. Szét kell választani a munkát és csaladot és akkor belefér.


Ha rezeg a léc a tanulást javaslom. Az ésszel végzett munkából lassabban lehet kiöregedni, mint ebből.

2018. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Én nagyon ott voltam, hogy ilyen munkába kezdek.

Olyanra gondolok amikor otthonról webkamerázol fizetős oldalakon és a férfiak mondják meg chatben mit csinálj.

Gondoltam esténként, vagy míg a gyerek oviban van addig lenne rá időm.

Elhihetitek, engem se az vitt rá az ötletre, mert annyira szexhiányom van, hanem a kilátástalanság, az anyagi nehézségek (albérlet, egyedülállóság nem fizető apával, munkahely hiány).

Végül feladtam az ötletet és elmentem takarítani feketén :(

Pedig van érettségim, szakmám, de kisgyerek mellett egyedülállóként nem találni olyan munkahelyet a végzettségemmel ami 6 órás, vagy max. 8-tól 4-ig tart és tolerálják az esetleges betegség adta hiányzásokat.

2018. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Milyen szakmád van? Melyik város? Hátha tudunk valamit...
2018. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértem ha valaki ilyenbe kezd. Az igaz, hogy nem látják, de ebbe más nem köthet bele? Mert szerintem sokan elítélik ezt. Ez a kérdés nem rólam szól, csak elgondolkoztam hogy mi lenne ha épp válnánk a Férjemmel, és nem lenne hova menni...sokaknál van biztos olyan, hogy nincs hova menniük, mert nem olyanok a körülmények szülőknél. Megmondom őszintén, én bevállalnám ha az múlna rajta, hogy legyen hol laknunk, és mit ennünk. Sokan erotikus masszázsnál durvább munkát végeznek, és őket sem piszkálja senki.
2018. szept. 26. 16:34
 5/20 A kérdező kommentje:
Jujj nem, köszi a segítséget. Én Férjnél vagyok, mi nem tervezzük (még) hogy elválunk.:-)
2018. szept. 26. 16:36
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Ezek szerint nincs semmi segítséged? Szüleid?
2018. szept. 26. 16:42
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha konkrétan qrva valaki, akkor sem veszik el tőle a gyermekeit, főleg ha viszonylag kulturáltan, másik lakásban csinálja pl., nem veszélyezteti őket ezzel a munkával.
2018. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A kiskorú veszélyeztetése a kiskorú testi, értelmi, erkölcsi vagy érzelmi fejlődését veszélyeztető magatartásokat öleli föl. Na és akkor ez nem erkölcsi fejlődést veszélyeztető magatartás? Vagy csak akkor lenne az, ha a gyerek látná is az anyját munka közben?
2018. szept. 26. 17:12
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok gyerekvédelmis, ismertem egy nőt három gyerekkel, aki állítólag qrva volt, az ilyesmi ki se derül, nem hivatalos munka, másrészt olyan gyerekeket se emelnek ki, akiket vernek, vagy éheztetnek, úgyhogy nem hiszem, hogy az erotikus munka miatt meg igen.
2018. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem meríti ki az erkölcsi veszélyeztetést. Ha vinné magával dolgozni a gyereket a prosti, na az az lenne. De ha anyuka mit tudom én, táncos, vagy webcamozik, és ezt akkor csinálja, amikor nincs vele a gyerek, abba nem igazán lehet belekötni. Hogy ezt sokan elítélik, hát az egy dolog. Sokan azt is elítélik, aki - egy teljesen normális munkahelyre - visszamegy dolgozni 1-2 év alatti gyerek mellől, de futottam már bele olyanba is, hogy a hullamosó anyukát szapulták sokan, hogy milyen undorító munkája van, és ilyen munkát ne vállaljon az, akinek gyereke van, mert nem vall egészséges mentalitásra. Az emberek úton útfélen elítélik egymást, de attól még ez nem ok arra, hogy valakitől a foglalkozása miatt elvegyék a gyerekét.
2018. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!