Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktál ordibálni a gyerekeiddel?

Szoktál ordibálni a gyerekeiddel?

Figyelt kérdés

Ha igen, van-e lelkifurdalásod?

Ha nem, hogy csinálod?


2018. szept. 28. 17:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Néha előfordul. Nincs lelkiismeret furdalásom.
2018. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Igen, szoktam és nincs lelkiismeret furdalásom. Ritkán fordul elő, és indokolt. Mikor már ezredjére mondom neki szépen hogy nem szabad és csak azért is csinálja, játssza az alkalmi süketet.
2018. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nincs.
2018. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%

Előfordult már, hogy felemeltem a hangom, de nem szokás és nem ordibálok velük. Nem vagyok rá büszke, talán háromszor fordult elő, bocsánatot kértem miatta mindig.


Nem hiszünk abban, hogy a tehetetlenségünkből eredő frusztrációt agresszivitással kellene levezetni. De nem vagyunk gépek.

2018. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

Igen.

Nincs.

2018. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Hetente többször előfordul. Eleven, akaratos gyereim vannak. Nem mondok csúnyákat vagy ilyesmi (azért lenne bűntudatom), de ha ismétlődően rendetlenkednek megemelem a hangom (pl. tömegközelkedésen néha előfordul, vagy az utcán, mikor úton áthaladva nen akarja fogni a kezem, stb.)
2018. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Igen.

Nincs.

2018. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Igen szoktam. És néha rám jön hogy türelmesebbnek kellene velük lennem, több időt szánnom rájuk, hogy a kiabálásból nem tanulnak stb...de utána kihúzzák megint a gyufát, és ha lenne is lelkiismeretfurdalásom, gyorsan elszáll az is..
2018. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Én nem kiabálok csupán emelt hangú beszédet tartok a szelektíven halloknak.
2018. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Sokkal jobban beválik fegyelmezésre, ha halkan beszélek hozzájuk, olyankor jobban figyelnek. Pedagógus vagyok, valószínűleg innen a birkatürelmem. 😊
2018. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!