Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikortól engedélyeznétek a...

Ti mikortól engedélyeznétek a gyereknek a közösségi oldalakat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
12 éves korától úgy hogy bármikor ellenőrizhetem, 15 éves korától már nem ellenőrizném.
2018. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Soha.
2018. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
9 évesen az én fb oldalamat használva nézegetett mestermc posztokat és videósokat. Most 11 éves van saját fiókja de ha kérem megmutatja. Idáig nem volt gond.
2018. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
14 alatt meg sem fontolnám a lehetőségét sem.
2018. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

A fiamnak már elég hamar lett FB fiókja, 6 évesen. Ennek egyetlen oka volt: néhány játékkal szeretett játszani. Volt köztük olyan, amivel akkoriban én is játszottam, így nem volt opció, hogy az enyémmel belépve játszik, főleg, mert volt olyan, amit egyszerre kellett játszani (pl. egy biliárdos játék). Ezért csináltunk neki egy fiókot, kimondottan csak játszani, az asztali gépről használhatta, felügyelet mellett.

Aztán meg is unta ezeket a játékokat, meg mostanra ki is ment a divatból a facebook-on való játszás, mióta mindenki telefonról netezik főleg, úgyhogy a fiók ugyan megmaradt, azóta már a saját nevére át is írtuk, de maximum arra használja, hogy elkérje a házifeladatot az osztálytársaktól. 11 éves amúgy, és nem is szereti a Facebookot. Más közösségi oldalon nincs fent.

2018. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

harmadik-negyedik osztály? az előtt majdhogynem felesleges, úgyse tud még rendesen olvasni, addig meg nemigen lehet mire használni... Az öcsémnek kb. 10évesen lett, nekem később (nem akartam)

Soha, de soha nem ellenőrizték a szüleink a magánbeszélgetéseinket. Se levélben, se írásban, se telefonon. Gerinctelenség, meg amúgy asszem jogsértés is.

2018. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Csúnya lenne, ha 3-4 osztály előtt nem tudnának rendesen olvasni a gyerekek :D A fiam másodikos korában már regényeket olvasott önállóan. Pedig úgy kezdte az iskolát, hogy egyáltalán nem tudott olvasni.
2018. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!