Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megengeditek a gyereknek,...

Ti megengeditek a gyereknek, hogy egyen a kocsiban?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2018. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ..


Én nem ehettem gyerekként a kocsiban

2018. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Az enyémben ehet, a férjemében nem.
2018. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem. És nem azért, mert jaj, az autó, hanem mert jaj, a gyerek... próbálom arra nevelni, hogy mindennek megvan a helye és ideje. Evésidőben nem autózunk. Hosszabb úton is megállunk, azon a húsz percen semmi nem múlik.
2018. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ha éhes, egyen nyugodtan, én sem időre eszek.
2018. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Adott időben, asztalnál eszünk. Én sem eszem úton-útfélen, és nekik sem ezt tanítom. Ha megyünk valahova, eszünk, mielőtt elmegyünk. Ha meg épp megyünk haza, akkor megvárjuk, míg hazaérünk. Nem látom, miért kellene buszon, villamoson vagy kocsiban enni, vagy akár egy padon.
2018. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, megengedem. Olyan helyen élünk, ahol hatalmasak a távolságok, sokat autózunk.
2018. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Nyugodtan ehettek mindig ott is. Már nagyok. Mi is eszünk.
2018. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Nincs még gyermekem, de mivel én is eszem a kocsiban, a leendő apa is, nyilván ő is ehet majd. Kiszállni random helyen nekem nem opció, mivel állva kevésbé szívesen eszem, az autó kényelmesebb, de bizonyos utakon minden idő számít és így is sötétben érünk haza 8 óra autózás után (miközben fél mázsa alma illatozik a kocsiban, mert a Nyírségből jövünk). De nekem más szitukban is OK az ilyesmi, ha egyszerűen nem opció megvárni egy rendes étkezést asztalnál (pedig én nagyon sokáig bírom a böjtöt normál körülmények között).


Azt hiszem, azt nem hagynám a gyereknek, hogy motoron egyen, amíg nem vagyok benne elég biztos, hogy ez nem akadályozza a megfelelő kapaszkodásban. De autóban, megfelelő okkal, megfelelő ételt, az nekem rendben van.

2018. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Alapvetoen nem ott eszik, de volt mar, h ugy jott ki a lepes, h a reggelit ott ette meg, mert koran kellett indulni, es otthon mèg nem volt ehes.
2018. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!