Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők ti mennyit költöttetek...

Szülők ti mennyit költöttetek a gyereknek számítógépre?

Figyelt kérdés
Manapság minden köjök játszik a számítógépen, GTA, Fornite meg mit tudom én, ezekhez azért jó számítógép kell, és ahogy néztem elég durván el vannak szaladva a számítógép árak. Ti mennyit szántatok számítógépre a gyerkőcnek?
2018. szept. 21. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Két éve kapott komolyabb gépet a fiam 450ezer felett volt. Havi 10 ezer forint a zsebpénze ezt arra költi amire akarja, mióta létezik erre szórja el minden pénzét. Idén ps4 a vágya karácsonyra ha jól tanul megkapja
2018. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Az öcsém most kapott anyáéktol egy nagyon jó kis gépet.

Ő rakta össze magának, elemenként, ért hozzá, hisz már ebbe született bele.

400 ezer lett a vége kompletten.

2018. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Acer laptopja van, nem tudom már mennyi volt. Nem játszik rajta, csak internetezésre és iskolai dolgokra használja. PS4 van neki, azon jatszik
2018. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Lenovo laptop, szalad rajta minden. Drága, de mi is imádjuk a jó gépeket, miért a gyereknek vegyünk rosszabbat? Ha nem lesz függő, akkor normál mennyiségben meg élvezze a játékot, azért van.
2018. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Semennyit. Asztali PC-nk van, ami NEM a gyereké, hanem az egész családé. A nagyobbik lányom 16 és fél évesen a nyári diákmunkájából akart venni magának laptopot, azt mi kiegészítettünk, hogy egy jobbat tudjon venni, mert kellett neki a sulihoz és nem a fent említett idióta játékokhoz. 190 ezres gép, ebből 100-at ő fizetett. Ez két éve volt, azóta is tökéletesen működik.

Szerencsére sikerült nem kockát nevelnünk, hanem embert.

2018. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Kedves utolsó! Az én bátyám is így kezdte, kocka volt. Állandóan csak a számítógép, de nem csak a játék érdekelte , hanem a fejlesztés is. Mindenki bántotta, még a szüleink is, hogy állandóan a gép előtt ül,és nem csinál semmit, meg hogy ezzel semmire se fog jutni.

Hát mindenki tévedett! Informatikus iskolába ment... ma havi fél milliót keres , azzal hogy kocka volt...

Óriási tudása van, és most is fejleszti magát, a legnagyobb cégek harcolnak azért hogy nála dolgozzon!

Szóval lehet hogy nem lyan nagy probléma ha az ember gyereke kocka...

2018. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

A kocka régen ciki volt, ma a felső 10%-hoz tartozik. A 16 éves lányod jövője múlik azon, hogy ismeri és tudja-e használni a gépet. Akár akarod, akár nem.


Lehet hőzöngeni, hogy mi is felnőttünk nélküle, meg nem képvisel értéket,de a helyzet jelenlegi állása szerint aki nem tudja magabiztosan, csukott szemmel használni, az marad betanított munkás. Mert a komolyabb szintekhez olyan egyértelmű, mint hogy lélegzel.

2018. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért itt elég faszán sikerült összemosnotok a játékfüggő meg a számítástechnikai érdeklődésű embert... :D
2018. szept. 22. 15:27
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem, miért lenne játékfüggő az, aki szeret játszani. Ahhoz azért elég sokat és elég szélsőségesen kell ezt csinálni, hogy függő legyen. Eszik? Alszik? Suliba jár? Akkor miért gond, ha amúgy játszik és élvezi?
2018. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A lányom már nem 16 éves, rég elmúlt.

A gépet tudja használni attól, hogy nem ül előtte 0-24-ben.

2018. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!