Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első cipő? Megvettük az első...

Első cipő? Megvettük az első cipőt a fiúnknak. Ha ráadjuk nem bír mászni, se menni. Mintha elfelejtette volna. Ez az elején normális ugye?

Figyelt kérdés
Mármint előbb utóbb rájön, hogy tudja használni a lábait akkor is ha rajta van. Most még állandóan sír ha rajta van. Szerintetek?

2018. okt. 2. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sír, akkor vedd le róla.
2018. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam, ha kényelmetlen volt neki a cipő aķkor csinálta ezt.. Eleinte szépen letornázta magáról a cipőt.. meg egyszer sétáltunk ő babakocsiban levette a cipőjét és belehajította a csatornába..
2018. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

puhatalpút adjatok rá, az nem kényelmetlen, mintha mezítláb lenne.


Egyébként meg kell tanlni cipőben is menni. Az enyém decemberben tanult járni, januárban kapott cipőt, újra borulékony lett tőle :D

2018. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem a nagyobb kisebb cipőt kapott. Jónak tűnt de mégse volt neki kényelmes. Mint akit földbe betonoztak. Meg se moccant benne. Cserélték nagyobbra. Azonnal ment benne, de eleinte kissé ügyetlenül, de nagyon hamar megszokta.

A kicsi ugyanez, 1-2 napig szokatlan volt neki, aztán belejött. De lépegetett benne már 1. nap is.

2018. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kemény talpú, nehéz cipőben csinálta ezt. Ha ilyet vettetek, inkább cseréljétek, mert ha belegondolsz, egy nem hajló bakancsban neked is nehéz lenne mászni, lábujjhegyre állni.
2018. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Félbe tudod hajtani a cipőt? Az fontos.
2018. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami gond van, vagy szorítja, vagy túl merev, vagy nem tudom, két gyerekem van, egyik sem csinálta ezt ... Maximum kicsit máshogy mentek amíg meg nem szokták hogy van valami a labukon,de nem sírtak... Szerintem nem véletlenül sír..
2018. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális. Vagy kicsi, vagy nem jó a cipőcske. Megkérdezhetem, milyen fajtát vettetek?
2018. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Amíg többet mászik, mint megy, addig nem is kell cipő.

Meg bentre sem.

Ha már 1 hónapja 90 %-ban megy, akkor kell cipő.

2018. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi puhatalpú cipőt vettünk egyévesemmnek. Kintre Pediped, bentre Liliputi puhatalpút. Egyedül még nem indult el, lépeget, de inkább mászva közlekedik. Semmiben nem gátolják a mozgását, szereti is. Ha nincs rajta és meglátja, teszi oda a lábához, hogy "odavaló". Szerintem a cipő rugalmasságával lehet gond nálatok.
2018. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!