Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális, hogy egy cipő akkor...

Normális, hogy egy cipő akkor is csúszik, ha csak a talpa vizes, de a talaj nem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy jövök haza nagy esőben, belépek az előszobába, és tolok egy jégbalettet a nedves cipővel a száraz kövön... vagy ugyanez boltba, irodába, stb. belépve is megtörténik... az oké, hogy a nedves út/fű/föld kint csúszik, de ilyen még nem volt velem, hogy utána bent is csúszok, gondolom a vizes cipőtalp miatt.

Egy új oxford stílusú félcipőről van szó amúgy, a héten kezdtem hordani.


2018. szept. 6. 09:07
 1/3 anonim válasza:
Igen. De ez függ a cipőtől és a talajtól.
2018. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést...lényegtelen hogy mi a vizes. Ha a vizes cipőddel rálépsz a száraz talajra az is vizes lesz nem gondolod?
2018. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem, mert más cipőben ilyen még nem történt velem, pedig van olyan csizmám, aminek alapból sokkal csúszósabb az alja...
2018. szept. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!