Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Katalin vagy Kata? Mi legyen...

Katalin vagy Kata? Mi legyen a kislányunk neve?

Figyelt kérdés

Én Katalinnak szeretném, a férjem Katának, nekem viszont herótom van a becenevek adásától, hiszen bárhogy lehet becézni, de hogy majd mindenhol ezt írja alá és ráadásul mindenki visszakérdez majd, mert nem hiszi el, hogy az valójában nem Katalin. Most olyan mintha Józsika nem József vagy nem Dániel, hanem Danika.


Ti melyiket adnátok? Katalin vagy Kata?



2018. okt. 5. 21:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az egyik volt főnököm is Kata volt és így mutatkozott be nekem, bennem is megkondultak a vészharangok, hogy ugyan egy ilyen magas beosztású ember miért becenéven mutatkozik be? Pár eltelt mire leesett, hogy így hívják.
2018. okt. 5. 21:34
 2/18 A kérdező kommentje:
*nap
2018. okt. 5. 21:34
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Én személy szerint a Katalint adnám. Gyönyörű név. :)
2018. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Kata. Egyszerű, rövid, kemény.

Katalin nem tetszik.

2018. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért a Kata -Katalin nem Józsi és Józsika kategória. Ha Katikának akarná a férjed, akkor negertenèm az ellenèrzèsed. Tesóm Katalin. Katának hívjuk. Jobban is szereti. Nekem is jobban tetszik a Kata név, mint a Katalin.
2018. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Katalin inkabb
2018. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a Kata jobban tetszik. Egyszerű és szép.
2018. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Katalin vagyok és a Katát adnám, szerintem sokkal szebb, mint a Katalin.
2018. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Katalin. Kisebbik lányom is az lett, Katicának becézzük. Lehetett volna ezt is anyakönyvezni, de mi sem akartunk becenevet adni.

Mostanában volt más Katalinos kérdés is. Én örülnék, ha újra népszerű lenne.

2018. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Katalinra még egy szavazat. De ha végképp nem tudtok dönteni, válasszatok másik nevet.
2018. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!