Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Keresztelőn nadrágban...

Anyukák! Keresztelőn nadrágban szeretnék lenni. Szerintetek szoknya vagy nadrág?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem farmer,hanem kicsit alkalmi jellegű,akkor nyugodtan lehetsz nadrágban is.
2010. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én hosszú alkalmi nyáriruhában voltam. Ha a praktikumot nézed, akkor inkább nadrág. Viszont én annyira örülök, ha a férjem mellett feszíthetek valamilyen alkalommal, hogy mindíg ruhát/szoknyát veszek. Így én is nőnek érzem magam, és ez nem árt az önbecsülésemnek.
2010. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akkor lett volna az esküvőnk is amikor a keresztelő,akkor én is nadrágba lettem volna.felvettem volna a nadrágkosztümömet.

szerintem nyugodtan legyél abban amiben jól érzed magadat,csak persze alkalomhoz illően.

/S/

2010. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nadrágban voltam,egy csini kosztüm szerűben.Szerintem nincs ezzel gond,ha alkalmi,miért ne lehetnél nadrágban!?
2010. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is nadrágban voltam,utálom a szoknyákat.
2010. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én valamikor az iskolában voltam utoljára szoknyában, úgy 8. körül. Utálom. A ruhát is. Nekem az olyan, mintha semmi sem lenne rajtam alulról.

Én is nadrágban leszek a fiam keresztelőjén.

Ha az a kényelmesebb neked, akkor nyugodtan legyél nadrágban.

2010. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nadrágban voltam keresztanya.
2010. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amelyik kényelmesebb, amelyikben jobban érzed magad! Ha mindkettő elég ünnepélyes, akkor így dönts.

Még én sem tudom, miben leszek..

2010. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nadrág:)
2010. jún. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!