Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tetszik jobban egy...

Miért tetszik jobban egy szoknya egy fiúnak, mint egy nadrág? (tudom, általánosságban nem)

Figyelt kérdés

Elsősorban csak azért kérdezem, mert tapasztaltam már hogy vannak szülők, akik a fiúgyereknek szoknyát vesznek. Szerintetek miért?

Tetszik a kisfiúnak vagy mert indentitás zavara van?

Csak azt nem értem, hogy az iskolába is így jár, vagy csak otthonra engedik felvenni neki?


2008. dec. 8. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Most ez komoly??vesznek kisfiúnak szoknyát??Sztem ott szülővel van a baj.

DE az más ha tetszik egy kisfiúnak egy szoknya....érdekesebb neki mivel olyat ritkábban látni, ő meg nem is hord, semmi baj sincs ezzel,de ha már sztem vki kisfiúnak vesz olyat ....hát....nem is tudom

2008. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én egy gyerekruházati boltban dolgozom és láttam a kisfiút, hogy tetszik neki, de régebben még egy fiún sem láttam, talán ez is divat?
2008. dec. 8. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

csak nem divat....nem tudom mit szólnék ha az én kisfiam ezt kérne, azért nem venném meg neki tuti(első válaszoló):)

sztem tuti érdekességből tetszik neki.

2008. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%

Szerintem ezen nem csak te, hanem én is ledöbbentem.

A lányom a XXII. kerületi Bartók Béla Általános Iskolába jár és neki van olyan fiú osztálytársa, aki szoknyát vesz fel, persze olyankor lányos copfot is csinálnak neki. Úgy képzeld el, hogy a szülei még a rózsaszín színű szoknyát is ráadják, de szerintem egyáltalán nem megy a fiúnak a rózsaszín, legyen az bármi!

Sokszor úgy illegeti benne magát, mint egy lány. Na most ez normális, kérdem én?

Szerintem gusztustalan, de a tanárnő nagyon védi, biztos "nagy támogatói" az intézménynek.

2008. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Basszus(első válaszoló vagyok)

na apám s ebbe a világba szüljünk mikor ilyen hülye-boccs szülők vannak.

na most nyílván ezt a szülő is támogatja akkor.

Azért próbáljuk már normálisan nevelni ezeket a gyereket, aztán ha később máshogy dönt h kihez vonzódik stb mit vesz fel az az ő dolga nyílván szeretni fogjuk akor is, de azért a szülő próbálja már meg nevelni normálsan amíg lehet...na most nagyon kiakadtam, nekem 2 éves a kisfiam...

2008. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
74%

Talán választ kaptok a kérdésetekre.

Itt szokott fent lenni kisfiúkra való szoknyák, nézzetek utána.


[link]

2008. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

És még csodálkozunk hogy annyi a homoszexuális...

A szülőket kéne szerintem megkérdezni, hogy milyen indittatásból veszik nekik. Mert ha skót lenne, és népviseletbe, még oké...De így? O.o

2008. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Van fiuszoknya én csak egyszer láttam olyan strandtürü a derékra csavarva jellegü.Ha oldskullos a szoknya akkor a szülővel van a gond persze csak ha utcára engedi a gyereket.
2008. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy kicsit sok/sokk... Semmi pénzért sem adnék a fiamra szoknyát! Arra nem gondolnak a szülők, hogy a kisfiúk mit érez? Majd, ezért fogják csúfolni szegényt az iskolában... Én a kisfiú édesapjára adnám azt a szoknyát és menjen el benne dolgozni! Ez a világ egyre undorítóbb és kiábrándítóbb!! Szánalom!
2009. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ez a kérdés viccc! nem komoly csak valaki hülyit minket
2009. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!