Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik variációt választanád...

Melyik variációt választanád a babádnak ha gyakori a vezetéknév?

Figyelt kérdés

- Apuka vezetékneve és 2 keresztnév (átlagos hétköznapi név lenne mind a kettő, mint pl a Regina)

-Apuka és az anyuka vezetéknevét is megkapná és egy keresztnév (Az anyuka vezetékneve elég ritka ezért merült fel ez a variáció is)

- Apuka vezetékneve és egy nem mindennapi név, mint pl Medox, Glória


2018. okt. 13. 08:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Az elsőt választanám.
2018. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Apuka vezetékneve plusz egy keresztnév.
2018. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Apuka anyuka vezetékneve és egy nem mindennapi keresztnév.
2018. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
A páromnak is tucatneve van, meg nekem is. A gyerekek kötőjelesen megkapták mindkettőt, így szerintem jól hangzik. Emellé kaptak fejenként 2 Reginaszerű :) keresztnevet. Na jó, a fiam egyik neve inkább Medoxféle... :D Ha lány lett volna, a Glória rajta volt a listámon 2. névnek. :)
2018. okt. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

#4 Megkérdezhetem mi a gyermekeid keresztneve?:)

2018. okt. 13. 08:26
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Apuka vezetéknév + nem gyakori keresztnév (de nem Medox szintű)+ gyakori keresztnév (Hanna\Marcell szintű)

Mi így döntöttünk.

2018. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
d) Apuka vezetékneve egy olyan keresztnévvel, ami jól illik a vezetéknévhez és mindkettőnknek tetszik.
2018. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Apuka neve+ 2 keresztnév, mi így döntöttünk, bár az is benne volt, hogy a vezetéknév nagyon rövid, és a választott keresztnév is.

Egyébként én ismerek Glóriát, viszont Reginát nem, úgyhogy szerintem egyik sem volt jó példa. :)

2018. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Egy Szabó Medox a legborzasztóbb kombinació.....azaz a tucatnév+feltűnősködő keresztnév. Cigányos.



1. verziótok a legjobb. Lánynak eleg szívás a 2 vezetéknév, mert amikor férjhez megy, veheti fel a harmadikat..

2018. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Medox, Glória...celebjeink utódai... Soha ilyesmit.

Inkább legyen tucatneve.

2018. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!