Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti meddig küzdöttetek szülés...

Ti meddig küzdöttetek szülés után az aranyérrel?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem, és mai napig visszatér kb kéthetente. Ez már így marad?
2018. okt. 13. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy proktológust. Ne szenvedj feleslegesen!
2018. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 hete szültem. Az első pár hét borzalmas volt. Most már csak akkor jön elő, ha erölködnöm kell. Úgy 2 hetente. Szerencsére már nem a fájdalmas fajta jön elő. De minden alkalommal parázok, hogy gáz lesz-e. Soha nem volt ilyen problémám pedig.
2018. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én terhes vagyok, 37.hétbe. borzalmasan kijött most, az elején fájt is, most csak babszem van ott, de idegesítő. Hétfőn megyek vele dokihoz, mert házipraktikáktol se huzodott vissza. Menj el te is, ne szenvedj!!!!
2018. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 és csinálnak is vele valamit? Úgy tudtam ilyenkor már nem nyúlnak hozzá, csak jóval szülés után. Én még csak 29 hetes vagyok, de én is küzdök vele :(
2018. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha trombotizált, álitolag kiszedik belöle a vérrögöket, de nem operaljak meg. De ez sem 100százalék. Nem befolyásolja a szülést, mivel az csak egy kötőszövet, vékony hajszál erekkel, de borzalmasan kellemetlen..és szülés után még jobban az lesz, akkor már operálhatják is.
2018. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!