Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy egyre több...

Jól látom, hogy egyre több várandós/babakocsis nő jön szembe az utcán?

Figyelt kérdés

Rengeteg nőt látok nagy pocakkal és az ismerősi körömben is egyre többen szülnek. Sőt, azt vettem észre, hogy visszajön "divatba" a fiatalon szülés (értem ezalatt: 20-30 között). Szerintetek is nagyobb a gyermekvállalási kedv?

Politikát nem akarok ide keverni, de lehet köze a csoknak ehhez?



2018. okt. 10. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos igen.. De a gyerek fog szívni,főleg ha mozaikba jön nyomorult..
2018. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Bizonyára ez a téma foglalkoztat, erre áll rá a szemed, azért látsz belőle többet.

Magadat kérdezd, miért!

2018. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet hogy csak azért kezded el látni mert elérted azt a kort amikor már a veled egykorú ismerősök közt házas emberek vannak akik már az első vagy a második gyereket tervezik?


Nem tudom hány éves vagy, de ha nemrég léptél ki a fiatal felnőtt korból és már 25-6 (de akár fiatalabb is) körül vagy akkor ez lehet az oka. Én is most értem el ezt a kort és látom hogy sokan barátok ismerősök már gyereket vállalnak...azelőtt fel nem tűnt volna, amikor tizenéves voltam észre se vettem semmit ezekből a dolgokból de ahogy én is elértem az aktuális kort egyre többet látom én is.

2018. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

Netto egybites gondolkodas, ezert tartunk ott ahol...

Nyilvan tokmindegy hanyat latsz TE. Aki nogyogyasz mellett lakik az megtobbet lat valszeg.

A statisztikak szerint nem szuletik tobb gyerek.

2018. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
4... és aki temető mellett lakik, arról ne is beszéljünk
2018. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem tűnt fel a környékünkön. Kisvárosban élek, és egy éves fiam van. Sokat mászkálunk, de ritkán látok kisebb babát nála, és nem is tudok sokról az ismeretségi körben.
2018. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Én is úgy látom, hogy egyre többen szülnek porba-sárba-albérletbe-szülőkhöz kisszobába...
2018. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
As én ismerőseim, kuzinjaim is mind terhesek, sőt rengeteget látok az utcán, babakocsival, nagy hassal stb.és ez nem is Magyarországon van, mert nem ott élek, (persze attól még az ottani ismerőseim, rokonaim is mind terhesek/és /vagy gyerekük van már. Persze nekünk még egy gyerek se jön össze a férjemmel. Gondolom a stressz, és a sok munka miatt.
2018. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, ahol élek (újpesti lakótelep) rengeteg kismama és kisgyerekes családok vannak, amikor hazautazom vidékre a szüleimhez, ledöbbenek, mennyire kihalt az egész város, nagyon kevés gyerek van, babakocsisokat nem is látok (~7 ezer fős kisváros). Amúgy a csokot sem tudja boldog-boldogtalan felvenni, nem osztogatják csak úgy, olvass utána.
2018. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

5 os ez meg hogy jon ide?

Gratulalok a sok hulyenek aki a 4-esben leirtak utan tovabb mondogatja a sajat kis szuk latokorenek tapasztalatat...

Ott van a ksh nyilvanos adatbazisa meg lehet nezni higy kvara nem szuletik tobb gyerek mint tavaly vagy azelott vagy 5 eve stb

2018. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!