Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is tapasztalat ilyet?

Más is tapasztalat ilyet?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre magamon hogy a gyes (en 3 evet voltam itthon) nem tett jot nekem,vagyis olyan kellemetlen de elkezdtem dadogni,majdcsak ott tartok hogy a fejemben elmondom a mondtatot amit akarok de a szamon nem jon ki vagy nem ugy...csak ossze vissza beszelek.Viszont hozza kell tennem előtte bolti eladó voltam,egy igen beszédes közvetlen ember...aki mára teljesen eltűnt.Úgy erzem teljesen elbutultam vagy nentudom.Mit tegyek hogy újra ,normális, ember legyek?
2018. okt. 13. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet azért nem, de kb. egy év itthonlét után vettem észre, amikor egy rég nem látott barátnőm eljött meglátogatni, hogy baromi nehezemre esik követni a beszélgetést. Pedig nem az volt, hogy a gyerek elvonta a figyelmem, mert ő aludt, csak egyszerűen nem fogott az agyam.

Mondjuk ez a dadogás nálad már elég komolynak hangzik, és lehet, hogy nem is csak azzal van összefüggésben, hogy három éve otthon vagy. Szerintem ezt azért beszéld meg egy orvossal.

2018. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj vissza dolgozni, és vissza rázódsz, idő kell hozzá.

Nekem három éves a fiam még itthon vagyok, de betegség miatt nem tudok dolgozni már évek óta és még egy darabig nem is fogok tudni, érzem én is , hogy elbutulok, pedig diplomám van, jó lenne nem veszni hagyni.Úgy érzem, régen értem valamit , most meg már semmit.

2018. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagyon erdekes! En tobb idegennyelvet beszelek felso fokon,irodaban dolgoztam, ennek ellenere nyaron enis tapasztaltam a dadogast! Nem mindig,csak van h valaminek 2× kell nekifutnom, ketszer mondom ki. Pl. H-hogy-hogy vagy? Neha nem is tudom h tenyleg 2x mondtam ki, vagy csak gondolatban mondtam ki egyszer es megegyszer hangosan? Szerintem ez a felnottnek ingerszegeny gyerektarsasag miatt lehet...
2018. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!