Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chicco termékekről érdekelne...

Chicco termékekről érdekelne tapasztalat!?

Figyelt kérdés
Cumi, cumisüveg, mosószer, babaápolási termékek...aki próbálta/használja ezeket legyen szíves véleményt irni róluk

2018. aug. 4. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Játékról tudok írni, az jó minőségű. De személy szerint én nem szeretem a chiccot, mindig az jut eszembe, hogy kengurut gyárt, ami káros a baba egészségére, fejlődésére.
2018. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Cumit és egyéb szilikonokat nem használunk, mert szopizik a lányom. A fertőtlenítő folyadékot szeretjük, az jó cucc és könnyű használni. 😊
2018. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Fürdetőjét használtuk 1 évig, nagyon jól bevált. Gazdaságos, jól habzik, mindentől mentes, jó illatú és nem szárítja a baba bőrét.
2018. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítő folyadékja bevált, játékunk is van, strapabíró.

Cumikat nem próbáltuk inkább nuk, man ezek több hekyrn kaphatók.

2018. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mam akart lenni az a man.... bocsi



De szerintem ne márka alapján válassz. Vagy nem kell mindenből ugyanaz a márka

Előző voltam

2018. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!