Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, a ti párotok beleszól...

Anyukák, a ti párotok beleszólt, hogy mikor menjetek vissza dolgozni? Ha igen, mit akartak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván, hisz egy család vagyunk, ergo közösen döntöttük el. Ez nem beleszólás, ugyanis ez annál nagyobb fajsúlyú (ésőt is érintő) dolog, mint hogy pl. milyen színűre lakkozod a körmeid.
2018. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem beleszólt, megbeszéltük.
2018. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
1. vagyok: mivel a gyes lepkefing, ezért evidens volt mindkettőnknek hogy 2 éves kortól megyek vissza. Irodai munka, 8 órában.
2018. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem szólt bele, de nem is akartam visszamenni, mert úgy beszéltük meg, hogy bevállaljuk a 3. babát. Egyébként sem mentem volna vissza, 1 gyerekkel még megoldottuk a 3 műszakos munkarendet, de egy sulissal és egy kicsivel semmi esetre nem vállaltam volna.
2018. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Rám bízta, mondjuk mivel én egyéni vállalkozó vagyok, fel se merült, hogy nagyon sokáig kimaradjak, mert a juttatás, ami így jár, szinte semmi, viszont itthonról tudok dolgozni kötetlenül. Nagyon keveset hagytam ki, igaz, először lényegesen csökkentve álltam vissza, folyamatosan növelve a mennyiséget, és hát a férjem is kellett hozzá nyilván, hogy akkor aktív legyen itthon, másképp nehezebb lett volna sokkal.
2018. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy írták, nem beleszólt, hanem megbeszéltük. Egyébként már a gyerek előtt. Utána ez módosult, ahogy azt láttuk, hogy nem áll készen a bölcsire.
2018. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem szólt bele, megbeszéltük.

(Már négyszer, mert négy gyerekünk van és mindig dolgoztam közben is)

Az alapján, hogy milyen a családi kasssza, hogy én mire vágyom, és hogy ő mit bír az egyre több gyerek mellett.

Mondjuk nekem olyan a szakmám, hogy nincs napi 4-6-8 órás műszakom.

Viszont amikor dolgozom, ő van az összes gyerekkel.

2018. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Megbeszéltük mi is.

Abszolút anyagi kérdés volt. Albérletben élve nem volt kérdés, hogy a GYES nem lesz elég. Részmunkaidőben dolgoztam már a fiam 1 éves korától, teljes állásban majdnem két éves korától.

2018. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Rám bízta. Mindharommal itthon voltam 3 evig.
2018. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
4 gyermek, kis korkülönbséggel, kis településen. Amíg a legkisebb nem megy suliba, mindenképp itthon leszek velük, mert ingázásból nem tudok hazatohanni, ha valamelyik hány vagy lázas lesz az oviban, helyben meg nincs munka.
2018. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!