Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék gyerekeket...

Nagyon szeretnék gyerekeket éveken belül, de nehéz a megfelelő feleség megtalálása, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, a gyerekvállalás mellett a házasság (feleség) is egyaránt fontos számomra. Éppen ezért szeretnék olyan nőt találni, akivel nemcsak összeillünk, de szintén szeretne gyereket és jó anya lenne.

Fontos lenne számomra, hogy intelligens legyen, közös érdeklődési köreink legyenek (kirándulás - később családi kirándulás, vagy valamilyen sport, kulturális vagy művelődési tevékenységek - színház, filmek, koncert vagy bármi), felelősségteljes legyen (már csak a gyerekek miatt is), és közösen tegyünk a jövőnkért - egymásért, nem pedig egymás fölé kerekedve.

Szeretnék jó apa lenni. Szeretnék gondoskodni a gyerekeinkről, reggelit készíteni, elvinni az óvodába, a tanulmányaiban segíteni (nyelvet tudok tanítani), megismertetni velük az ország különböző tájait, városait. Felelősségteljesnek ismernek.


Valahogy nehéz olyat találni, akivel lehet tartalmasan beszélgetni és hasonló elképzelései vannak az életéről. Már arra is gondoltam, hogy csak bizonyos alaptulajdonságokat keressek a nőkben, mint pl. a szeretet, hűség, ragaszkodás, odaadás (a gyerekekért legalább...).


Jobb lenne, ha úgy állnék hozzá, hogy csak legyen egy feleségem, akivel szeretjük egymást és ennyi, adjak le az elképzeléseimből? Vagy hogyan segíthetném elő, hogy egy ilyen hozzám illő párt találjak?


27/F



2018. okt. 14. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Őszintén? Egyre nehezebb lesz. Ugyanis egyre több kialakult szokásod és rigolyád lesz, amihez passzolnia kell a nőnek...

Mindig azt mondják, a fiatalabb korban létrejött kapcsolatok, házasságok nem tartanak sokáig, nekem pont ellentétes tapasztalatom van. Minél korábban kerül össze egy pár, annál egyszerűbb a közös nevező.

2018. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem semmiképp se add alább, az álmok azért vannak, hogy egyszer valóra váljanak. Tudom, manapság tényleg nagyon nehéz olyan párt találni, akivel hosszú távon is tud működni a kapcsolat és aki még gyerekeket is szeretne, de nem lehetetlen. Ismerkedj, aztán majd alakul magától. Minden jót!
2018. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Remélem nem támadod le az első randin ezzel a nőt. :D Ezt nem lehet elősegíteni, szerintem... ez csak úgy jön. Ha nagyon ráparázol a témára sztem még rosszabb. Esetleg járj,akkor olyan helyekre,amiket szeretsz csinálni és gondolod ott jó ismerkedni. Szereted a sportot járj futni olyan helyre,ahol sok a csaj. Koncertra ismerkedni. Vagy csak egyszerűen ülj be többet kávézóba, járj el szórakozni és könnyebb megismerkedni. Nem hiszem el,hogy ez nem megy egy 27 éves férfinek. Legyél nyitott, még azzal is,aki először külsőleg nem is az eseted. Hidd el, rengeteg nő van,aki ugyanezt keresni. Lehet az is nagyon nagyok az elvárásaid, talán visszább kéne venni, nem tudom, nem ismerlek, így nehéz... De biztosan sikerül, kell egy kis idő. Egyből ezeket nem akarhatod (család, gyerek, közös élet). Ha kicsit elővigyázatos akarsz lenni ,akkor találsz egy lányt, ismerkedtek az is kb pár hét, összejöttök,mármint úgy,hogy együtt vagytok annak is kell pár év, hogy igazán megismerkedjetek...stb stb... szóval ez sem megy egyik napról a másikra. De nem vagy elcsúszva,sőt...27 éves vagy..nyugi..lesz nő :D
2018. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Semmi túlzó nincs az elvárásaidban. Ne add alább, mert boldogtalan leszel, mindvégig érezni fogod a megalkuvást. Aktívan, kitartóan kell keresni.
2018. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Ne add fel..vagy alább.

Veled valakinek nagy szerencseje lesz.

2018. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Na ácsi! Egy nő nem akárkitől akar gyereket, hanem attól a férfitól, akit igazán szeret. Tehát nem a gyerekre kellene koncentrálni, hanem arra, hogy te magad olyan férfivá érjél, akinek a génjeit továbbörökíteni akarja a nő. Ezt pedig csak úgy éred el, ha eszméletlenül magadba zúgatod.
2018. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy választottam párt hogy azt neztem családcentrikus legyen meleg szívű és azért agya is persze. De tök más emberek vagyunk egyébként!Más igényekkel, de mindig összehozzuk hogy jó legyen mindkettőnknek. Nála csodálatosabb férfivel még nem találkoztam. Már van egy kislányunk nemsokára megszületik a kisfiunk is! Soha nem bántam meg hogy nem Ady Endréről beszélgettem vele a kapcsolatunk elején! Minden elmúlik az olyan varázs is amiről Te álmodsz de a szeretet mindig ott lesz marad ha ápoljátok közösen.A gyermekünk annyi örömet okoz nekünk hogy más témánk nincs is ha együtt vagyunk vagy ha telefonon beszélünk. Benne, vele látjuk az életünket
2018. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es voltam. Szóval nagyon drukkolok neked mert olyan szépen írtál hogy megérdemled Te is azt a nőt aki nektek él majd csak! 😊
2018. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Remélem sikerrel jársz,mert ennyi idősen az ilyen nők már vagy foglaltak , vagy nem akarnak gyereket.

^_^ sok sikert

2018. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hú hát nagyon együttérzek veled! Kívánom, hogy sikerüljön amire vágysz! Ha nem lett volna egy nagy véletlen az életemben akkor esélyes, hogy én is pont ugyanígy álmodoznék csak gyerekekről, feleségről. Mivel sose voltam nagy csajozós, nekem nem ment ez a menjünk buliba vagy bárhova ismerkedni dolog.

Mi tök véletlen a chat.hu-n akadtunk össze, személyesen esélytelen is lett volna, 200 km távolságra egymástól. Ennek lassan 10 éve, azóta házasság és eddig két pici gyermek.

2018. okt. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!