Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kétgyerekes családban...

Egy kétgyerekes családban sok, ha a feleség hetente kétszer tornázni, szombatonként meg futni jár?

Figyelt kérdés
Kb. ez az egyetlen hobbija.
2017. dec. 17. 07:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem sok. Ez alkalmanként utazással mennyi idő? 4óra/alkalom?
2017. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne sok? Ha meg nem sportol, akkor az a baj, hogy löttyedt ès ne csodálkozzon, ha majd keres jobbat a férje.
2017. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván jó lenne, ha az mindenki sportolna hetente 3-szor, de számomra elképzelhetetlen, hogy ennyit eljárak. Otthoni torna férne bele. Hétvégén el tudnék menni, de hétköznap este kb. 3 óra telik el a hazaéréstől a fektetésig. Én nem tudnék és nem is szeretnék 5 hétköznap estéből kettőt külön tölteni a családomtól. 1 gyerek mellett sem.
2017. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem sok. Igenis anyukának is kell egy kis kikapcsolódás/mozgás. Apuka pont ugyanúgy tud heti 3x 2 órát egyedül tölteni a gyerekekkel. Sőt, jót is tesz az apa-gyerek kapcsolatnak. Arról nem is beszélve, hogy ha anyuka eljár jelen esetben tornázni, nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lesz, ami szintén az egész családnak pozitív dolog.
2017. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom 4-es ti hogy oldjátok ezt meg, sajnos nálunk a férjemnek sincs erre lehetősége, tehát fel sem merül, hogy nekem IS jár ez. Ha mindketten mennénk felváltva, akkor soha nem lenne együtt a család.
2017. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Én is tornázom hetente 3x, de otthon.

Futni gyerekestől járok. :)

Szerintem nem sok, ha meg tudod oldani.

2017. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Én 1 gyerek mellett jártam el heti 4-5-ször, én nem éreztem soknak, tokkal-vonóval 1,5 óra alatt megjártam mindig. Máshova nem mentem magam miatt (fodrász, manikűr, akármi)


Nem tudom 2 gyerek mellett mennyi kapacitásom lesz edzeni, de nekem első blikkre nem tűnik soknak a 2+1.


(Mellesleg teljesen mindegy, hogy vadidegenek mit gondolnak, ha neked, a férjednek és a 2 gyerkőcnek megfelel így, akkor nincs is miről beszélni)

2017. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Heti 6x edzettem 2 gyerek mellett ,De itthon . Most várom a 3 utána is szeretném folytatni 😊
2017. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

Ha meg tudjátok oldani, dehogy sok!

Én is így jártam pont, másfél óra volt heti 3-szor (ugyebár 1-1 óra az edzés maga, fél óra oda-vissza utak).

Na most pl. hétvégen másfél óra az semmi, hisz teljes két napból ennyi csak belefér! Hétközben meg szintén ha azt veszed hogy pl. napközben meg otthon vagy a nagyobbikkal (vagy mindkettővel), netán húúha kétszer egy héten fél 5 helyett 6-ra érsz haza melóból (ha melóból mentem, útbaejtettem a termet).


Egy anyuka lehet fitt és friss, ez fontos a házasságban tehát a családban is. A nő lelkének is. Szóval ha a férj ebben partner és van is lehetősége segíteni (mert ha pl

esti műszakos akkor nyilván nincs) akkor nem lehet akadály a gyerek.

2017. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
*kisebbikkel vagy otthon, elírtam
2017. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!