Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekkel otthon levő...

Kisgyerekkel otthon levő anyukák, miből érzitek, hogy a férjetek szeret még?

Figyelt kérdés

Miket mond, tesz vagy hogyan viselkedik, amiből még érzitek, hogy szeret? Milyen gyakran teszi ezeket?

Van hiányérzetetek?


2018. okt. 14. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ilyen mindennapi apróságok. Pl ha ő volt boltban aznap, hoz nekem a kedvenc csokimból, kérdez, beszélget velem, kedveskedik, megölel, megpuszil, megcsókol, megsimogat "csak úgy", rendszeresen szexelünk, és kimutatja, hogy vonzó vagyok neki (amit én annyira magamon nem érzek, mert 27 hetes terhes vagyok a második gyerekkel, szerintem leginkább egy rozmárra hasonlítok, de ő láthatóan másképp gondolja). Szóval összességében figyel rám, törődik velem, gyengéd.
2018. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan abból mint gyerek előtt.

Kevesebb minőségi időnk van egymásra, változott a szexualitásunk, de ugyan úgy viselkedik mint előtte.

2018. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ölelget, puszilgat, idonként munkából hazafelé vásárol, h meglepően vmi finom vacsival amit ő főz. segít ha látja h szükségem van rá, mondja is, hogy szeret, a kedvemben jár, nem hagy magamra ha szükségem van rá, vesz nekem ezt-azt csak úgy, meghallgat, kikéri a véleményem, partnernek tekint, tisztel, becsül és ezeket el is mondja és cselekedetekben is kifejezi. Nem csavarog, hanem siet haza hozzám, és a szabadidejét is inkább velem tölti, nem kényszerből, hanem mert ő is így akarja. Ja, és nem papucs mielőtt vmi ezzel vádolna, hanem csak egy jószívű, kedves gondoskodó férj és apa, aki mellette igazi férfi. Nagyon megbecsülöm és ezekből tudom, hogy szeret.

Vagy... nagyon profi 😆

2018. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha latja h faradt vagyok,mar nagyon, akkor osszeszedi a 2 gyereket es elviszi oket valamerre par orara,h kicsit magam lehessek.

Szexuálisan ia kimutatja minden nap az erdeklodeset, akkor is ha tudja, aznap nem lesz semmi.

Csókolgat, ölelget.

Kiviszi a kukat, elmosogat, télen a torolkozo szaritora teszi nekem.mar 2 oraval tusolas elott a törcsim, mert tudja h imádok meleggel torolkozni.

A boltbol sokszor hoz olyat ,amit szeretek.

Minden honapban meglep kisebb-nagyobb ajándékkal.

2018. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ölelget, puszilgat, szexuális célzásokat tesz, még akkor is, ha tudja, hogy nem lesz semmi, mert nem lehet. Este hozzám bújva alszik el.

Lassan 12 éve vagyunk együtt, a 3. gyerkőcöt várjuk.

2018. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanabból, amiből a gyerekek születése előtt. Ez nem egyértelmű?
2018. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dettó mint a 3-as! Ugyanezt akartam írni!
2018. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és csak azt írtam, hogy kiviszi a kukát? Mit fáj neked ez? Nem ertem, meg egy ilyen kerdesnel is kötekedni kell...

Nekem is fura , amit egy-ket ember írt, pár mondat vagy gesztus mégsem szólom le. Mindenki más HÁL ISTEN! Es mindenki másképp mutatja ki,hogy valakit szeret.. ezvan!

Ha neked fáj,hogy odaírtam kiviszi a kukát, hát sajnálom. Tudja,hogy nagy segitség,es mivel van hogy 24-19 orat dolgozik, igy orulok ha ennyit tud segiteni.

A

2018. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!