Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, kisgyerekkel otthon,...

Kismamák, kisgyerekkel otthon, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A férjem panelban hétköznap, délelőtt 11-kor fúrt két lukat a falba. 3 emelettel fentebbről lejött egy nő hogy az ő babája aludni akar és ne fúrjon. A férjem természetesen, mint kisgyerekes apuka toleránsan abbahagyta, de azért őszintén érdekelne hogy akkor mikor végezhet ilyen munkát (amihez szabadnapot vett egyébként ki a cégnél, hogy ne hétvégén kelljen csinálnia?) Délben a többi kismamának nem jó, este a nyugdíjasnak nem jó...mégis mikor jó?
2018. febr. 9. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kisgyerekes szomszedokat, ajikrol tudjuk, hogy nincsenek bolcsiben vagy oviban, meg szoktuk kerdezni, hogy mikor nem zavarunk napkozben. A tobbiek nem erdekelnek. Felnott ember, aki panelba koltozik, az szamoljon vele, hogy ez elofordul neha. Nyilvan nem este hetkor vagy nyolckor...
2018. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Kisgyerekest mi is megkérdezzük, mert tudom milyen piszok szar ha órákig altatsz egy babát aztán fél pillanat alatt bali felriasztja.

A felnőt meg kibírja azt a pár perc fúrást.

2018. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*valami felriasztja
2018. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy ilyen panelba emeletenkent.nagyjabol 4 kisgyerekea cslad van. Csongessek be mind a 40hez? A csengetessel nem csinalok bajt veletlenul?
2018. febr. 9. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Na ezért jöttünk el kertesházba azonnal, ahogy terhes lettem... 😄 Nincs jó megoldás.
2018. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális. Ki kell bírnia. A házirendben benne van, hogy mikor medfig lehet fúrni. 60 lakásos társasház - itt se szól senki előre, sőt nekem se jutna eszembe körbekérdezni. Egyébként volt, hogy a fúrás kellős közepén is el tudtam altatni, pedig légkondit fúrtak. Én alig bírtam hallgatni :-(
2018. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
én elnézést kértem volna és megmondom, hogy max 5 perc és végzek.
2018. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Délután 5 fele fúrnék.A gyerekeket venném figyelembe csak,mert mindenkit nem lehet.
2018. febr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kiírtam volna alapból, hogy falat fogok fúrni 11-kor, elnézést előre is. Akit ez zavar, szóljon és mivel csak pár perc (elmondásod alapján kérdező) megcsinálom kicsit később/korábban. Hidd el, SENKI nem kopogott volna szólni hogy ne akkor. De ti megtettetek volna mindent csak épp senki nem élt vele ;)
2018. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jo hat igy kulon nem irtuk ki gondolom merr odament szekrenyt szerelni es nem isntudta elore hogy furni fog. Akkor es ott meg mar minek irta volna ki.

Kiirtuk egyebkent hogy lakasfelujitunk (nem nagy cucc a zajos munka egy nap alatt megvolt mikor ajtot csereltek) es turelmet kerunk. Ezek szerint akkor csak kifogtuk.

2018. febr. 11. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!