Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egyedul vagytok otthon...

Ha egyedul vagytok otthon kisgyerekkel, ajtot mertek nyitni vadidegennek?

Figyelt kérdés
Este 6 ora után, amikor se postas, se senki nem johet. En felek nagyon. Rossz kornyeken lakunk, tele nem iden barnultakkal. Itt vagyok 2 pici gyerekkel es egesz ejjel igy lesz. Siman ki tudnanak rabolni. Ti ki mertetek volna nyitni az ajtot?
2015. febr. 5. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Családi házban lakunk. Csengetésre kinézek az ablakon, ha úgy ítélem meg a külsejét, kiszólok, ha nem, nem reagálok. Nem engedek be idegent az udvarra sem.
2015. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Bizzos hogy nem nyitom ki az ajtót ha kopognak kiszolók hogy ki az és mi akar.. aztán szépen elküldöm. Én panelban lakom és hiába néznék ki a kukucskálón ha a folyosón nem ég a villany. Szóval senkit nem engedek be. Amósomék játszották el az utóbit szóltam is nekik érte hogy telefonáljanak mert nem lesznek beengedve. :)
2015. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően nem szeretem, ha bárki bekopog, ha nem én hívtam. De ajtót nyitni simán "merek", nem is gondoltam volna eddig, hogy ez bátorság kérdése, inkább csak idegesít, hogy itthon zaklatnak, miközben a barátainktól, szüleinktől is elvárjuk, hogy ne jöjjenek ide előzetes megbeszélés nélkül, és akkor egy idegen meg hogy gondolja, hogy csak úgy beállít? De amúgy általában ilyen házalók jönnek, hogy kell-e redőny, féregirtás, porszívó, meg miegymás, ami majd ha kell, akkor én elintézem, hogy legyen, de ne jöjjön ide rámtukmálni a portékáját senki.

Szóval persze, kinyitom az ajtót, mert csukott ajtón keresztül elég béna dolog elküldeni valakit a fenébe.

2015. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Bármikor.

Egy cane corso és egy amstaff őrzi a házat. :)

2015. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül lakom mégsem nyitok ajtót idegeneknek, miért is kellene, csak azt engedem be, akiről tudom, hogy jön pl. csomag érkezik, szerelő jön, stb.
2015. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerelj láncot az ajtóra. Láncon át megkérdezed, ki az, mit akar, aztán majd utána eldöntöd, kinyitod-e az ajtót. De ezt gyerek nélkül is így tenném, ha ennyire gáz környéken laknék.
2015. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!