Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úristen! Mi vár rám ha felnő...

Úristen! Mi vár rám ha felnő a kislányom?

Figyelt kérdés

Most olvastam a problémás gyerekek topicot csak kíváncsiságból,és ott olvasom,hogy a 8 évesek,kamaszok,fiatal felnőttekkel mennyi problémájuk van,holott jó neveltetést,sok szeretetet kaptak.Most olvastam,hogy a 8 évesek kocsis módjára káromkodnak a szülőkkel is,a tinik ereket vágnak,drogoznak,a 20 éves lány azzal állít haza,hogy lezbikus,és barátnője van.

Nekem van egy 21 éves kislányom,akit rettentően imádok,mindenki szerint jól nevelem,sok szeretetben,de következetesen,habár én bevallom,így utolólag véleményem szerint sokmindent másként csinálnék,de ezt az altatásra,sétálásra értem.Jelenleg nagyon boldog,kiegyensúlyozott kisgyereket,kedves mindenkivel,szóval látszik rajta,hogy sok szeretetben részesítjük,és tényleg ő a mindenünk,de viszont elég nehéz eset tud lenni,amit sikeresen örökölt,mert apuka is meg én is elég akaratosak,és makacsok vagyunk,ebből kifolyólag ő is az(nagyon is,főleg most a dackorszak kezdeti stádiumában).És most teljesen elkeseredtem,hogy ha ő ennyi idős lesz,akkor velünk is ez lesz,párommal,mi is ezeken megyünk végig,hiába adunk meg neki mindent lelkileg is,meg anyagilag is(tudom,ennek most nincs köze az anyagiakhoz)?Félek,hogy én ezeket nem tudnám elviselni.Túlságosan szeretm ahhoz,és nem szeretném,hogy egy rossz társaság miatt tönkretegye az életét,csak mert az lesz a divat és menő.


2010. jún. 24. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi vár rád, ha felnő? Hiszen felnőtt, ha már 21 éves nem?:S
2010. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már 21 éves a kislányod, akkor miért kérdezed??
2010. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
félreirtam,bocsánat.21 hónapos
2010. jún. 24. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy minden kamasz elzüllik, minden fiatal lány k..., stb.

Az én 16 éves lányom szép, népszerű, mégis normális, megbízható, jól nevelt, jól tanul. Pedig vagány fiúkkal haverkodik, mégis tartja magát.

Nyugi. Ráérsz még ezen idegeskedni.

2010. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ráérsz még ezzel foglalkozni. Sokat számít a szülői háttér és a jó példa. Szépen neveled a gyermekedet az írásod alapján. Jó úton haladsz, ezt kövesd tovább!
2010. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te nem voltál kamasz? Nem emlékszel az ilyenekre? Nekem is megvolt a magam zűrös kamaszkora, nem voltam a szülők álma éppen, aztán ahogy felnőttem, ki is nőttem az ilyen hülyeségeket.
2010. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A családi modell kiköpött mint a mienk. Apa anya makacs, leány duplázottan az. Bár nem vagyok mindenbe következetes, meg üti a nevelésünk egymást az apjáéval, azért még tök normális a lányom. A csúnya beszéd sajnos nálunk megvan mert beépült a normál üzemmódunkba és nem vesszük észre. Verekedni nem szokott, de alamuszi lökdösődés már megfigyeltem rajta. Engem viszont ver, hisz ha írtó mérges vagyok az engedetlensége miatt én is rácsapok. Tehát csak azt adja amit lát tőlünk, na és amit hagyunk. Épp ma kaptam meg a nagypapától a kritikát el van kényeszttettve a leány. Közöltem vele igen egy szem gyerek.
2010. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!